Державна виконавча служба повідомляє.

Переглядiв: 8

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ДОРУЧЕННЯ

 

 

м. Харків

 

З нагоди відзначення 21 -ї річниці Конституції України, враховуючи Указ Президента України від 20.04.2017 № 111/2017,

ДОРУЧАЮ:

1. Заступнику начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби — начальнику Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіну І.С., заступнику начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації — начальнику Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровій Т.П., керівникам структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Харківській області:

1.1. Надати пропозиції щодо проведення правоосвітніх заходів у період проведення “Тижня права” 26-30 червня 2017 року, спрямованих на роз’яснення норм Конституції України, її значення у становленні демократичної та правової держави, а також заходів, спрямованих на формування правової культури громадян, поваги до Основного Закону України.

 

2. Начальнику відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трояновському С.С. забезпечити узагальнення інформації та складення плану правоосвітніх заходів у період проведення “Тижня права” 26-30 червня 2017 року.

 

Термін виконання: 16.06.2017.

 

Термін виконання: 21.06.2017.

 

 

Начальник управління

 

О.В. Чурсін

 

Трояновський УУ ^ Ночовкіна 751 84 73