buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: ДОПОМАГАЄ, КОНСУЛЬТУЄ, НАВЧАЄ

З метою надання адресних соціальних послуг неповнолітнім особам з числа дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ознайомлення їх зі світом професій, формування готовності до усвідомленого професійного вибору та подальшого працевлаштування 25  жовтня  2018 року в Комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості  Філіпова О.В. провела профорієнтаційний  захід «Державна служба зайнятості: допомагає, консультує, навчає» для  дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Метою заходу є надання інформації про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці для даної цільової аудиторії учасників:

- послуги, які надає державна служба зайнятості дітям — сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.