Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

В приміщенні Богодухівської районної філії ХОЦЗ 05 березня 2020 року проведено семінар-нараду з роботодавцями Богодухівського району та представниками Ощадбанку: керуючою Богодухівським відділенням Сідельник В.П. та менеджером мікро-, малого бізнесу Беспалько В.В. Присутнім роботодавцям було роз’яснено основні умови отримання кредиту для бізнесу під 5, 7 або 9 % річних в рамках державної програми компенсації відсотків. Представниками Ощадбанку донесено всі переваги цього кредиту. Також, фахівцями Богодухівської районної філії ХОЦЗ учасникам було донесено спектр послуг, що надає служба зайнятості, зокрема, зосереджено увагу на можливості отримання роботодавцем компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітної особи на новостворене робоче місце.  На поставлені питання учасники семінару-наради отримали вичерпні відповіді.

.