internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 27

Дергачівська місцева прокуратура інформує

На виконання вимог ч.3 ст.6 Закону України «Про прокуратуру» щодо інформування населення про результати діяльності місцевої прокуратури у 2019 році, повідомляю наступне.

Місцевою прокуратурою впродовж поточного року вживались організаційні та практичні заходи, направлені на підвищення прокурорського нагляду та ефективністю виконання покладених на прокуратуру функцій та завдань відповідно до сучасних вимог.

Так, з метою координації зусиль, удосконалення взаємодії органів влади та територіальних правоохоронних органів у питаннях протидії злочинності та корупції, захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, підвищення рівня законності та правопорядку в 2019 році проведено 2 координаційних наради керівників правоохоронних органів Богодухівського району Харківської області, на виконання рішення якої, вживались додаткові заходи щодо забезпечення більш ефективної охорони громадського порядку, з урахуванням опрацювання територіальної структури злочинності, з метою вжиття заходів на пріоритетних напрямках роботи проведено 5 засідань міжвідомчих робочих груп при керівникові Дергачівської місцевої прокуратури. Продовжують вживатися спільні заходи щодо запобігання корупції, у тому числі під час проведення публічних закупівель, протидії збуту вогнепальної зброї та боєприпасів, розповсюдженню наркотичних засобів тощо.

Активне використання координаційних повноважень загалом позитивно вплинуло на рівень криміногенної ситуації, стану законності та правопорядку на території району.

Так, загальна кількість вчинених злочинів на території району у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась, та протягом 2019 року зареєстровано 962 кримінальних правопорушень, що на 30,5 % більше ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема збільшилась кількість особливо тяжких злочинів — 10 (+25%), тяжких — 159 (+29,3%), середньої тяжкості — 197 (+10,7%), невеликої тяжкості – 164 (+86,4%).

Упродовж минулого року на території району вчинено 3 вбивства, з яких лише 1 не розкрито на теперішній час.

Стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях зазначеної категорії постійно перебуває на контролі керівництва прокуратури, заслуховується на оперативних нарадах з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

Окрім того, завдяки забезпеченню інституту оперативного чергування працівників місцевої прокуратури та практиці особистих виїздів керівників місцевої прокуратури на місця виявлення трупів громадян на пожежах, самогубців, опрацювання інформації медичних закладів вдалось забезпечити належну правову кваліфікацію у всіх кримінальних провадженнях за фактами смерті громадян, отримання громадянами тілесних ушкоджень.

Зважаючи на загострення проблеми перебування на території Харківської області незареєстрованої зброї та бойових припасів, боротьбу з незаконним їх обігом, місцевою прокуратурою спільно з відділом поліції, після отримання оперативної інформації невідкладно проводяться необхідні слідчі дії, в тому числі і негласні слідчі дії, внаслідок чого у поточному році виявлено 2 кримінальних правопорушення за фактами незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами, за результатами досудового розслідування яких до суду направлено 2 кримінальне провадження.

Крім того, до суду скеровано 5 кримінальних провадження у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Продовжується системна робота, направлена на виявлення та документування кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямах.

Протягом 2019 року місцевою прокуратурою забезпечено направлення до суду 2 обвинувальних актів про злочини з ознаками корупції стосовно 2 осіб. Також, до суду направлено 1 обвинувальний акт про злочини вчинені у земельній сфері, 1 обвинувальний акт у бюджетній сфері та 3 за фактом незаконної порубки лісу.

За участі прокурорів місцевої прокуратури у суді розглянуто 111 кримінальних проваджень. Впродовж поточного року судом затверджено 2 угоди про визнання винуватості.

Місцевою прокуратурою забезпечено належний нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Так, протягом поточного року проведено ряд результативних перевірок в діяльності Богодухівського ВП ГУНП в Харківській області, Богодухівському РВ з питань пробації, ІТТ №2 ГУ НП в Харківській області.

За результатами проведеної роботи в діяльності зазначених установ виявлено чисельні порушення діючого законодавства, у зв’язку з чим, місцевою прокуратурою направлені відповідні вказівки з вимогою вжиття заходів щодо усунення порушень вимог законодавства та вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності службових осіб.

Загалом на вказаному напрямі роботи внесено 11 актів прокурорського реагування та за результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 6 службових осіб.

Місцевою прокуратурою впродовж 2019 року під час реалізації

конституційної функції представництва інтересів Держави зосереджено увагу на такий пріоритетний напрямок роботи, як земельна сфера.

Так, протягом поточного року за наслідками вивчення вказаного питання до судів різних інстанцій направлено 9 позовних заяв на загальну суму понад 7 млн.грн., загальною площею земель 238 га.

У земельній сфері залишається актуальним питання законності виділення земель для ведення фермерського господарства та їх подальшого використання. З метою уникнення фактів «псевдофермерства» місцевою прокуратурою направлено до суду 5 позовних заяви на суму 5,7 млн.грн.

Крім цього, досить важливим залишається питання повернення у власність держави земель лісогосподарського призначення.

Так, на протязі 2019 року місцевою прокуратурою до судів скеровано 1 позов на загальну суму більше 500 тис. грн., загальною площею земель 2,9 га.

Окрім цього, місцевою прокуратурою на протязі року приділялась увага застосуванню представницької функції захисту інтересів держави під час відшкодування збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями.

За результатами роботи по вказаному питанню до суду направлено З позовних заяви на суму близько 116 тис. грн. Протягом 2019 року за позовами місцевої прокуратури реально виконано на суму 1,1 млн. грн.

Також місцевою прокуратурою приділяється посилена увага захисту прав і свобод дітей. На вказаному напрямі роботи місцевою прокуратурою пред’явлено 2 позовні заяви, у т.ч. з них 1 позовну заяву у земельній сфері та 1 позовні заяви про визнання незаконною бездіяльності та зобов’язання приведення в належний технічний стан і готовність до укриття населення захисних споруд цивільного захисту.

Окрім того, повідомляю, що у січні 2020 року заплановано проведення оперативної наради, на якій будуть обговорені наслідки реалізації місцевою прокуратурою у 2019 році повноважень на основних напрямках прокурорської діяльності, розроблені заходи задля покращення роботи місцевої прокуратури, зміцнення стану законності та правопорядку на території Дергачівського району Харківської області.

Заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури                                                                            О.Кушнаренко

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.