buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Депутати ухвалили міський бюджет на 2017 рік

23.12.2016 року , під головуванням секретаря ради Зіньковської З.М., відбулася  14 позачергова  сесія Богодухівської міської ради .

Головним питанням, яке викликало бурхливе обговорення серед присутніх, було прийняття бюджету міста Богодухова на 2017 рік. У зв’язку з тим, що бюджет держави тільки затверджений, головний фінансовий документ міста був сформований з урахуванням обсягів державних субвенцій і дотацій поточного року та мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн. Після активної дискусії депутати 18-ма голосами (відсутні : Галас В.Л.,Каменський Ю.О., Ковч І.О., Каплуновський О.О., Невинна В.І., Шуба Л.А., ХристенкоІ.О.,Ярошенко В.Я..) прийняли бюджет міста на 2017 рік.

Крім цього, депутати розглянули і прийняли рішення з ряду земельних   питань.