buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Депутати на чолі з міським головою вийшли на боротьбу зі сніговою стихією.

За останню добу на території міста Богодухова  опади не припинялись. Техніка та працівники КП «Богодухівжитло»,  не зупиняючись, проводили очищення мережі доріг місцевого значення від снігу. Але невдоволені громадяни звертаються до міської ради про затори на дорогах та тротуарах. Міський голова  Микола Голуб  ініціював серед депутатів — чоловіків , членів виконавчого комітету, працівників комунальних підприємств, помічників  депутатів та всіх небайдужих мешканців  вийти з лопатами на боротьбу зі сніжною стихією.

Відгукнулися на заклик  міського голови депутати Каплуновський О.О., Смірнов Р.Ю.,Аліксейчик М.В., Толмачов А.В., Векленко В.І., Христенко І.В.Журба Ю.О.,Ярошенко В.Я. Рябка Р.О., помічники -депутатів Дзюба І.О.  Нікульшин В.Г., Ратушний В.В., Мірошніченко Д.А.., заступник міського голови Ворвуль В.В.,чоловіки міської ради.

В результаті були прочищені дорожки для  пішоходів  у центральному парку міста , тротуари по площі Незалежності, біля районного будинку культури та території дитячих навчальних закладів № 9 » Берізка» та ДНЗ № 7 «Теремок».

Існує 1 коментар .

Євгенія —

По пров.Тупий за весь час жодного разу не приїхали чистити сніг.Не чищено навіть біля провулку. Виїхати неможливо,викликавши швидку-можна і не дочекатися. Прийміть міри. Вже 11.03,а снігу по пояс.

Відповісти »