internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 120

Депутати на чолі з міським головою вийшли на боротьбу зі сніговою стихією.

За останню добу на території міста Богодухова  опади не припинялись. Техніка та працівники КП «Богодухівжитло»,  не зупиняючись, проводили очищення мережі доріг місцевого значення від снігу. Але невдоволені громадяни звертаються до міської ради про затори на дорогах та тротуарах. Міський голова  Микола Голуб  ініціював серед депутатів — чоловіків , членів виконавчого комітету, працівників комунальних підприємств, помічників  депутатів та всіх небайдужих мешканців  вийти з лопатами на боротьбу зі сніжною стихією.

Відгукнулися на заклик  міського голови депутати Каплуновський О.О., Смірнов Р.Ю.,Аліксейчик М.В., Толмачов А.В., Векленко В.І., Христенко І.В.Журба Ю.О.,Ярошенко В.Я. Рябка Р.О., помічники -депутатів Дзюба І.О.  Нікульшин В.Г., Ратушний В.В., Мірошніченко Д.А.., заступник міського голови Ворвуль В.В.,чоловіки міської ради.

          В результаті були прочищені дорожки для  пішоходів  у центральному парку міста , тротуари по площі Незалежності, біля районного будинку культури та території дитячих навчальних закладів № 9 » Берізка» та ДНЗ № 7 «Теремок».

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.