internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 45

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ — СВЯТО, ЩО ОБ’ЄДНУЄ ТА НАДИХАЄ

 Україна – понад усе!

Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Цього року він припадає на 16 травня. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу. З давніх-давен вишиванки вважалися оберегами, орнаменти яких несли символи життя та щастя, добробуту і краси. Збереження національних цінностей, їх популяризація – важлива складова громадянської позиції нашого сучасника. Цей день об’єднує та надихає українців.

Сьогодні, на головній площі міста відбувся флеш-моб «Україна вишивана», участь у якому взяла заступник міського голови Ольга Мальована, учнівські та педагогічні колективи дошкільних закладів та закладів загальної середньої освіти. До проведення заходу долучились більше 300 учасників.

Богодухівська районна філія ХОЦЗ  святкує це свято з усім українським народом. Шануючи історію нашого країни, фахівці центру вбралися у вишиванки, тим самим долучившись до відродження її духовності та зміцнення єдності.

Також в центрі зайнятості створено експозицію до дня вишиванки, в якій представлені вишиті рушники та картини. Центром прикраси експозиції є лялька – сувенір в вишитому власноручно вбранні.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.