buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ — СВЯТО, ЩО ОБ’ЄДНУЄ ТА НАДИХАЄ

Україна – понад усе!

Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Цього року він припадає на 16 травня. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу. З давніх-давен вишиванки вважалися оберегами, орнаменти яких несли символи життя та щастя, добробуту і краси. Збереження національних цінностей, їх популяризація – важлива складова громадянської позиції нашого сучасника. Цей день об’єднує та надихає українців.

Сьогодні, на головній площі міста відбувся флеш-моб «Україна вишивана», участь у якому взяла заступник міського голови Ольга Мальована, учнівські та педагогічні колективи дошкільних закладів та закладів загальної середньої освіти. До проведення заходу долучились більше 300 учасників.

Богодухівська районна філія ХОЦЗ  святкує це свято з усім українським народом. Шануючи історію нашого країни, фахівці центру вбралися у вишиванки, тим самим долучившись до відродження її духовності та зміцнення єдності.

Також в центрі зайнятості створено експозицію до дня вишиванки, в якій представлені вишиті рушники та картини. Центром прикраси експозиції є лялька – сувенір в вишитому власноручно вбранні.