ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У «ЯЛИНЦІ»

Відповідно до  Інструктивно-методичної рекомендації  «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» посилюється увага до організації взаємодії дошкільного навчального закладу з батьками вихованців. Основними векторами цієї роботи є залучення батьків  та інших членів родин вихованців до участі в освітньому процесі закладу, груп та їх медико-психолого-педагогічна просвіта. Залучення до освітнього процесу розпочинається  із знайомства з  закладом і групами, спостереження за роботою педагогів із дітьми.

Саме для реалізації цього завдання 18 листопада, відповідно до плану роботи  на навчальний рік, Богодухівський ДНЗ № 5 «Ялинка»  традиційно «відкрив двері» для батьків та громадськості.

Батьки відвідували різноманітні режимні моменти, отримували консультації щодо харчування, життєзбереження, розвитку і виховання дітей. Також традиційно в цей день було проведено великий концерт  з участю вихованців всіх груп «Хай щастям наша повниться родина», який завершився флешмобом  «Нехай квітує Україна» з участю дітей та всіх гостей.

Приємно відзначити, що в цей день у дошкільний заклад завітав депутат міської ради Смірнов Р.Ю., який ознайомився з роботою закладу, цікавився проблемами та досягненнями, розповів про враження від поїздки делегації Богодухівського району в місто-побратим у Польщі.