internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 51

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У «ЯЛИНЦІ»

    Відповідно до  Інструктивно-методичної рекомендації  «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» посилюється увага до організації взаємодії дошкільного навчального закладу з батьками вихованців. Основними векторами цієї роботи є залучення батьків  та інших членів родин вихованців до участі в освітньому процесі закладу, груп та їх медико-психолого-педагогічна просвіта. Залучення до освітнього процесу розпочинається  із знайомства з  закладом і групами, спостереження за роботою педагогів із дітьми.

    Саме для реалізації цього завдання 18 листопада, відповідно до плану роботи  на навчальний рік, Богодухівський ДНЗ № 5 «Ялинка»  традиційно «відкрив двері» для батьків та громадськості.

     Батьки відвідували різноманітні режимні моменти, отримували консультації щодо харчування, життєзбереження, розвитку і виховання дітей. Також традиційно в цей день було проведено великий концерт  з участю вихованців всіх груп «Хай щастям наша повниться родина», який завершився флешмобом  «Нехай квітує Україна» з участю дітей та всіх гостей.

    Приємно відзначити, що в цей день у дошкільний заклад завітав депутат міської ради Смірнов Р.Ю., який ознайомився з роботою закладу, цікавився проблемами та досягненнями, розповів про враження від поїздки делегації Богодухівського району в місто-побратим у Польщі.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.