buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

День працівників ракетно-космічної галузі України

11 квітня 2018 року у Богодухівському електромеханічному заводі – філії ДНВП «Об’єднання Комунар» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України.

Міський голова Микола Голуб привітав заступника генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Пушкаря Миколу Борисовича, працівників та ветеранів заводу з їх професійним святом.

Кращих працівників було нагороджено грамотами та подяками Богодухівської міської ради.