internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 47

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, ЦЕ ПОЧАТОК ІСНУВАННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ!

Богодухівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

 

Харківська область,  м. Богодухів, вул. Покровська 5,

т. (05758)-33217, (05758)-34855, bogoduhiv_dvs@ukr.net

 

 

28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію молодої незалежної Української держави. Документ отримав підтримку двох третин депутатського корпусу (315 народних депутатів)

28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію молодої незалежної Української держави. Документ отримав підтримку двох третин депутатського корпусу (315 народних депутатів). У ньому визначалася сильна президентська влада, гарантувалися права приватної власності, затверджувалися нова державна символіка, статус української мови як єдиної державної, Крим визнавався автономною республікою у складі України.

Відповідно до Конституції, Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава (стаття 1). Україна є унітарною державою, її територія в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною (стаття 2). Стаття 3 визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. В Україні існує єдине громадянство (стаття 4). Україна є республікою.Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування (стаття 5). Державною мовою в Україні є українська мова (стаття 10).

8 грудня 2004 року в умовах гострої політичної кризи Верховна Рада ухвалила закони про внесення змін до Конституції та про внесення змін до закону про вибори Президента (так звана політреформа 2004 року). Закон про зміни до Конституції передбачав перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління. В 2010 році  Конституційний суд відмінив цю реформу, що означало повернення президентові Януковичу широких повноважень, які мав президент Леонід Кучма в період з 1996-го по 2004 рік і президент Віктор Ющенко до 2006 року; існування коаліції ставало не обов’язковим, а всі рішення ухвалювалися простою більшістю голосів.

21 лютого 2014 року на тлі кризи владної вертикалі Верховна Рада України проголосувала за відновлення Конституції України в редакції 2004 року («за» — 386 депутатів).

Президент України Петро Порошенко та інші представники влади взяли участь у заходах з нагоди Дня Конституції України. Вони поклали квіти до пам’ятника автора першої української Конституції, гетьману Пилипу Орлику.

На початку березня 2015 року Президент Порошенко створив Конституційну Комісію, як спеціальний допоміжний орган при Президентові України з метою напрацювання узгоджених пропозицій щодо вдосконалення Конституції України з урахуванням сучасних викликів та потреб суспільства. Нині триває конституційна реформа стосовно децентралізації, яка має завершитись, за словами Петра Порошенка, до 25 жовтня. Проведення конституційної реформи та децентралізація влади є одним із пунктів мінських домовленостей, підписаних 12 лютого 2015 року. Відповідно до них, нова Конституція в Україні має набрати чинності до кінця 2015 року. Прикметно, що Венеціанська комісія схвально оцінила зміни до Конституції України у частині децентралізації. Про це йдеться у попередньому висновку комісії щодо поправок до Конституції України.

Патріотичні заходи, присвячені Дню Конституції України, відбудуться по всій країні. З національною символікою та у вишиванках.

 

 

Начальник  Богодухівського РВ

ДВС ГТУЮ  у Харківській  області                                       Дяченко О.М

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.