buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

День ДОВКІЛЛЯ у ДНЗ №9

Щороку працівники ДНЗ №9 беруть активну участь у проведенні Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Протягом березня –квітня цього року здійснено прибирання території ДНЗ  (а це понад 3500 м2), і навколишньої території (з боку вулиць Молодіжної та Успенської). Здійснено побілку дерев, стін, частково відремонтовано центральний вхід. Висаджені нові квіти та дерева, які милуватимуть око всіх відвідувачів ДНЗ. Працівники і вихованці кожної вікової групи здійснили підготовку своєї земельної ділянки для посадки городніх культур, адже дітям так цікаво вирощувати власну городину, спостерігати за її розвитком, доглядати, а потім споживати власноруч вирощені овочі.