internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 11

День довкілля на міському кладовищі

КП «Богодухівжитло» продовжує розпочате на початку квітня прибирання на міському кладовищі. За час прибирання з кладовища були вивезені величезні купи сміття,обрізані сухі гілки та застарілі дерева.Стало доброю традицією прибирання на місцевому кладовищі могил рідних для  всіх бажаючих членів територіальної громади та  наведення ладу на його території. 

Цей рік не став винятком, і хоча погода цього дня “радувала” дощем із мокрим снігом, з самого ранку на території кладовища закипіла робота, в часі котрої всі хто мав можливість та бажання в міру своїх сил здійснили прибирання місця спочинку своїх рідних і близьких,  щоби було приємно прийти сюди для Пасхального поминання всіх, хто тут спочиває, чекаючи на Воскресіння мертвих.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.