internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 104

День Богодухова: святкували всім містом

Цьогоріч  7 серпня Богодухів традиційно відсвяткував День міста та 75-у річницю визволення його від фашистських загарбників. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав   та залишився назавжди.
Богодухів — місто з особливим колоритом, традиціями і славною історією, тут зросло, навчилося, працювало не одне покоління видатних людей, які зробили чималий внесок у його розбудову.
Це свято наповнює наші серця гордістю за земляків, які упродовж століть будували місто та примножували славу, за ветеранів, які звільнили його від фашистської чуми в часи Другої світової війни,

Програма святкування Дня міста була розписана з самого ранку і до вечора – на богодухівців чекало багато різних подій. Розпочалася святкова програма із   молебня за місто та Україну, покладання квітів до пам’ятника  загиблого учасника АТО Слісаренка С. та могил почесних громадян міста.

Серед   заходів   були святковий ярмарок народних умільців ,  спортивні змагання з пляжного волейболу, шахів, шашок,урочистості у міського голови, присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова», дискотека .

Урочистості з нагоди Дня міста відкрив міський голова Микола Голуб та звернувся до жителів міста та гостей з вітальним словом.

Привітати жителів міста Богодухова завітав перший заступник голови Харківської обласної ради Коваленко В. М., який передав вітання від голови Харківської ОДА Світличної Ю.О., голови Харківської обласної ради Чернова С.І.  та побажав   голові міста ГОЛУБУ М.В. та всій громаді родинного щастя і сімейного благополуччя, добра і процвітання, міцного здоров’я і мирного неба, впевненості та оптимізму. «Нехай Господь Вседержитель зміцнить Ваші душевні і фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста і держави Україна!»

Також зі словами вітання виступили депутат Харківської обласної ради , Почесний громадянин міста Богодухова Пушкарь М.Б., голова Богодухівської РДА Шаров В.А., голова Богодухівсткаї районної ради Панов С.Ф., меценат, голова Богодухівської партійної організації Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутат Богодухівської районної ради Олександр Скорик


Велику кількість містян було відзначено грамотами і подарунками у різноманітних номінаціях.

Окрім того, жителі та гості міста мали нагоду розважитися на атракціонах, відвідати виставку  народний майстрів , ознайомитися з   виставкою- продаж  робіт дітей з спеціалізованих навчальних закладів  взяти участь у майстер-класах з виготовлення виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Найочікуванішою подією та  «родзинкою» свята став приїзд та святковий концерт Народної артистки України Ірини Білик,  який відбувся  за підтримки народного депутата України Біловола Олександра Миколайовича та Тетяни Біловол- почесного громадянина міста Богодухова.

Завершився Дня міста святковим салютом та молодіжною дискотекою.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.