internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 1529

Декомунізація у Богодухові

У Богодухівській міській раді утворили робочу групу та затвердили заходи щодо виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Богодухівської міської ради» (закон про декомунізацію).

Заходами, зокрема, передбачено робочій групі протягом червня поточного року підготувати перелік зображень, пам’ятників, пам’ятних знаків, написів тощо на об’єктах та будівлях на території міської ради, що містять символіку комуністичного тоталітарного режиму або присвячені особам, які обіймали керівні посади у комуністичній партії, вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік (крім осіб, діяльність яких була значною мірою пов’язана з розвитком української науки і культури), працівникам радянських органів державної безпеки, подіям, пов’язаним з діяльністю комуністичної партії, встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті.

Робочій групі також доручено підготувати перелік вулиць, провулків, проїздів, площ, інших об’єктів топоніміки, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Ці переліки необхідно оприлюднити в засобах масової інформації для обговорення і внесення змін та доповнень до них.

У липні поточного року ці переліки мають розглянути виконком та міська рада і затвердити їх.

Громадські обговорення щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, визначених міською радою, заплановано провести у липні-серпні 2015 року.

Демонтаж зображень, пам’ятників, пам’ятних знаків, написів тощо на об’єктах та будівлях на території Богодухівської міської ради, що підпадають під вимоги Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», покладатиметься на  комунальне підприємство «Богодухівжитло».

Централізована бухгалтерія міської ради має надати пропозиції щодо виділення коштів на заходи, пов’язані з перейменуванням міських об’єктів, що перебувають у власності територіальної громади міста: виготовлення та заміна табличок, вивісок, переоформлення установчих документів тощо.

На сьогодні робоча група відповідно до частини 6 статті 7 вищезазначеного закону готує на розгляд чергової сесії питання про демонтаж пам’ятника В.І.Леніну у Богодухові.

Група також вже підготувала перелік вулиць, провулків, проїздів, площ, що підлягають перейменуванню. Це площі: Бідила, Кірова, Бурлака, Леніна; вулиці: Артема, Воровського, Комсомольська, Котовського, Крупської, Куйбишева, Леніна, Пархоменка, Петровського, Радянська, Свердлова, Урицького, Чапаєва, Щербакова, 17 Партз’їзду, 25 Партз’їзду, Калініна; провулки: Артема, Воровського, Дригала, Кірова, Пархоменка, Радянський, Щорса, 17 Партз’їзду.

Разом з тим члени робочої групи не дійшли єдиної думки щодо доцільності перейменування площі Жовтневої, вулиці Жовтневої та провулку Жовтневого. Поки що не зовсім зрозуміло, на честь якого Руднєва названо вулицю: Миколи Олександровича (1894-1918), російського революціонера, активного учасника громадянської війни, чи Семена Васильовича (1899-1943), Героя Радянського Союзу, одного із керівників партизанського руху на Україні. Хотілось би   мати більш повну інформацію про Матюхіна, Латіна, Глобіна, Шпильку, імена яких   у переліку топонімів міста, а також кому має завдячувати своєю назвою вулиця Кривоносова, звідки походить назва вулиці Ленська. Є й інші проблемні питання.

Тому робоча група звертається до мешканців Богодухова з пропозицією залучитися до тісної співпраці щодо реалізації закону про декомунізацію,  висловити свою думку щодо нових назв об’єктів міського підпорядкування. Ці назви можуть бути пов’язані з увічненням пам’яті видатних діячів. Можливе також повернення історичних чи надання нових назв.

Довідково. За даними інституту національної пам’яті, перейменуванню відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»   підлягають 3% назв міст і сіл (871 із загальної кількості 29733). Зокрема по Харківській області мають бути перейменовані 2 смт, 95 сіл. Символічно, що рішення про позбавлення від тоталітарної спадщини необхідно виконати до 21 листопада – офіційного Дня Свободи та Гідності.

Існує 15 коментарів .

ПРОСТО ЖИТЕЛЬ БОГОДУХОВА —

Господи, дай хоч трохи розуму, цим людям, які хотять робити декомунізацію, так і хочеться спитати: «А більше Вам нічого робити? Це так нагально зараз… Леніна знесемо і по вулиці Шевченка у Богодухові асфальт зявиться, аякже , аж бігом… Колись ви всі цьому памятнику честь віддавали, а тепер перевертнями стали… Хай ВАм грець, за все будете відповідати, знову накаляєте обстановку в місті… ну стоїть собі і хай стоїть, що ви будете дітям і онукам розповідати , яку історію. Пацанів на мясо посилаєте, сміючись в кулакчок, а тут памятники та вулиці міняєте. Там у виконкнмі у вашому, хоч хтось здравий є чи нема, з чим ви пані Наталіє йтимете на вибори,з ногами Леніна? Дивіться щоб і вас ненароком не демонтували з посади…

Відповісти »
  ПРОСТО ЗАВАЛИТИ ЛЕНІНА —

  Так колись ми всі віддавали честь цьому ідолу, бо правда була захована, але ж коли ми знаємо що він зробив, скільки невинних душ приніс в жертву привиду комунізму, то невже й надалі ми повинні віддавати йому шану?
  То може, друже, поставимо пам’ятник і Чокотилі???
  Треба визнавати свої помилки і навчитись відрікатись від нав’язаних нам божків…..
  ЗАВАЛИТИ ІУДУ І КРАПКА!

  Відповісти »
  просто небайдужий —

  «Не сотвори себе кумира», Це одна із Божих заповідей, за якими і треба в першу чергу жити. Монумент безбожнику, який зруйнував тисячі церков, розстріляв і закатував тисячі священників, просто для того, щоб навернути у свою «комуністичну » віру, людині яка у своїх проповідях вимагала розстрілювати і вішати якомога більше людей — цей монумент не просто треба і необхідно зняти, а і розібрати постамент, щоб ні духу ні сліду не було його на нашій рідній богодухівщині.

  Відповісти »
  За вільну Україну! —

  Дітям і онукам треба розповідати правдиву, а не вигадану історію. Тільки той народ має майбутнє, який знає і поважає свою історію. Так от в ім’я пам’яті мільйонів жертв комуністичного режиму, в ім’я пам’яті заморених голодом, закатованих у таборах і тюрмах, в ім’я мільйонів полеглих на полях другої світової, яку розв’язали два тоталітарні режими (нацистський і комуністичний), за сторіччя принижень і знущань над українським народом, цього ідола ТРЕБА ЗНЯТИ !
  Ну і з рештою, мати на відстані двохсот метрів Божий Храм і пам’ятник тому хто ці храми знищував — це все одно, що поставити зображення диявола в алтарі. Зняти, здати на металобрухт, а на зароблені кошти купити нашим землякам, які зараз на фронті, аптечки. Бо саме цей ідол має опосередковане відношення до розв’язання війни на сході нашої держави, а наші воїни, мужньо відстоюють свободу і незалежність України, захищають мирне життя своїх рідних і усіх нас.

  Відповісти »
  Свердлов —

  Ви праві, як Леніна демонтують, асфальт автоматично не з’явиться, ціни не впадуть і пенсії не піднімуться.
  Це речі між собою прямо не пов’язані. Щоб з’явився асфальт, треба вимагати це від влади і контролювати владу, куди вона витрачає бюджет.
  А Ленін на центральній площі — це ганьба! Якщо Ви так переживаєте за історію, то Ви маєте знати про «червоний терор», який був розроблений особисто Леніним і застосовувався, зокрема, також і до робітників і селян. Крім того, на совісті Леніна 40 тисяч розстріляних православних священників і блізько 100 тисяч віруючих, які своїми тілами боронили церкву він розграбування. Зараз дуже дивно спостерігати, як люди умудряються поєднувати віру в Бога і поклоніння Леніну — речі, які, здавалося б, непоєднувані.
  Тому можливе лише одне правильне рішення — демонтувати ката Леніна з центральної площі Богодухова!
  А також перейменувати вулиці, які увічнюють імена катів, що причетні до «Червоного терору»: площу і вулицю В.І. Леніна, вулицю Г.І. Петровського, та прибрати бюст Ф.Е. Дзержинського біля міліції.

  Відповісти »
Anonymous_SA —

Декомунізація в Європі пройшла давно. (При московії ми пожили — ДОСИТЬ) Тепер черга за нами! Закон один для всіх. Його потрібно виконувати, подобається це вам чи не подобається…
«ПРОСТО ЖИТЕЛЬ БОГОДУХОВА — Июнь 15, 2015 @ 7:27 пп» — Шановний(а) що ви тут бризкаєте слиною, Ви вимагаєте порядку, а в свою чергу не хочете виконувати Закон!!!!!

Відповісти »
Сергій —

На мою думку знаходження цього пам’ятника до сих пір не може не визивати подиву, адже цей палач нашого народу не має права знаходитися на центральній площі нашого міста.

Відповісти »
Юрий —

знести істукана і забути!

Відповісти »
ГОСТЬ —

Думки останніх коментарів, на мою думку, недалекоглядні, слюни ніхто не пускає, щодо законів, то їх всі треба виконувати, а не тільки про декомунізацію, ПОЖИВЕМО- БОБАЧИМО до чого дійдемо, але треба неоднобоко вирішувати питання про знесення та перейменування, у кожного своя думка, і кожен має право на неї. МИРУ ВСІМ, а памятник Леніну тут ні до чого….

Відповісти »
111 —

Ламать — не строить! Комуністи поставили пам’ятник — їх справа, хай стоїть! Ви поставте пам’ятник Бандері! Нащадки прийдуть і скажуть не так жили, помилялись.

Відповісти »
ГОСТЬ —

Шановна Наталіє Іванівно!!! Ось цитата з статті про декомунізацію з вашого сайту міськради….»На сьогодні робоча група відповідно до частини 6 статті 7 вищезазначеного закону готує на розгляд чергової сесії питання про демонтаж пам’ятника В.І.Леніну у Богодухові»… Питання: на х… писати те чого не буде ніколи, на ваше рішення насрали ті хто прийшов і без ваших всяких робочих груп цинічно знесли памятник, а завтра прийдуть іяк кошенят повикидають вас разом з вашою міліцією яка » з народом», на х.. ви такі нам потрібні, анархія повна, хто , що хоче, то й те й робить… доправилися в місті бардак, а міліція стоїть у куточку іна відео знімає цей «беспредел». Як ви в очі людям будете дивитись, на х… ви потрібні, ви не влада, до нас прийшли якісь чужаки і вирішують все за нас. ПОЗОР!!! Скоро вони в балаклавах, оці чужаки і до вас прийдуть івас повалять, бо ви не влада , ви зовсім не керуєте ситуацію в місті, ЛЮди піднімуться і поставлять вас на отой постамент, замість ЛЕНІНА і будете відповідати. РОбочу групу вони створили…ГАНЬБА!!!

Відповісти »
  За вільну Україну! —

  це все наслідки «страусиної» позиції міськради. Але на двох стільцях не всидіти…

  Відповісти »
  Михаил —

  Шановна ГОСТЯ! Ви також працювали на партійних роботах, тому і Леніна Вам шкода. Ганьба не робочій групі, яка виконує укази Президента, а тим, хто ще живе в «комунізмі»

  Відповісти »
Валентин Оксенич —

Вибачте, я багато що пропустив, з поважних причин, але чому порушено питання про перейменування площі Бурлака?

Відповісти »
rada —

Оксеничу В.Є.

Відповідь на Ваше питання – лист директора українського інституту національної пам’яті В.В’ятровича від 18.08.2015 у розділі «Перейменування вулиць».

Відповісти »

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.