Члени клубу «Школа професій» дискутували про важливість зваженого вибору професії

У Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості  25 листопада 2019 року відбулося засідання учнівського клубу «Школа професій». Тема заходу – «Чим цікава спеціальність бухгалтера, економіста, психолога?».

Голова клубу Олена Філіпова пояснила учасникам засідання: «Правильно обрана професія створює кваліфікованих фахівців, а це впливає на якість виконуваної роботи. І наша зустріч є важливою для Вас, шановні старшокласники, оскільки сприяє усвідомленому вибору професії».

На засідання клубу були запрошені головний бухгалтер, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Богодухівської районної ради Катерина Кириченко, економіст ДП «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат» Валентина Вікторовська, практичний психолог КЗ  «Богодухівська ЗОШ I-III ст. №2» Любовь Ярошенко.

Учні дізналися про спеціальності економіста, бухгалтера, психолога, їх соціальне значення, актуальні кадрові запити. Школярі дискутували на тему необхідних для вдалого вибору професії знань. О. Філіпова ознайомила членів клубу з послугами, які надає служба зайнятості молоді, розповіла про умови вибору професії. Діти зацікавилися станом сучасного ринку праці та перевагами навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Захід відвідали 8 школярів.

«Я сьогодні почула багато нюансів спеціальностей бухгалтера, економіста. Як і у всіх професіях (спеціальностях), тут є свої плюси і мінуси. Я зрозуміла, що для цієї роботи потрібно бути дуже уважною і відповідальною. А ще, по суті, ти пов’язуєш все життя з цифрами. Хочеться ще почути про інші професії, а тоді вже приймати рішення, з якою пов’язати своє життя», — розповідає учениця 10 класу – член клубу «Школа професій» Анастасія Салова.