Через участь у проектах – до вирішення нагальних проблем

Богодухівська міська рада постійно працює над пошуком нетрадиційних шляхів залучення коштів для вирішення нагальних питань життєдіяльності громади. Один із них – це участь у конкурсах міні-проектів розвитку територіальних громад.

У 2009 році завдяки участі міської ради в конкурсі «Влада та громада: разом задля добробуту», оголошеного благодійною організацією Фонд Східна Європа спільно з компанією «Філіп Морріс Україна», здійснилася мрія багатьох богодухівських дітей – було впорядковано територію парку Перемоги, реконструйовано центральний вхід до нього та ігровий комплекс «Фортеця», встановлено сучасний дитячий майданчик.

Торік участь громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Єдність» в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» дала можливість упорядкувати вулицю Віталія Сахна і встановити новий дитячий майданчик, а ініціативній групі дошкільного навчального закладу № 7 частково замінити вікна і двері у своєму «Теремку».

Цьогоріч, дізнавшись про «Конкурс малих грантів «Добрі справи», що реалізує фонд «Громадські ініціативи» за рахунок коштів, одержаних від ПАТ «Філіп Морріс Україна», ініціативна група ДНЗ № 7 підготувала черговий проект – «Все для дітей». І знову – П Е Р Е М О Г Л А!

7 березня до дитячого садка завітали гості: Богодухівський міський голова Наталія Олексенко, її заступник Любов Рогинська, представники: благодійного фонду «Громадські ініціативи» — Наталія Азарова, ПАТ «Філіп Морріс Україна» — Майя Сокол. Н.Азарова та М.Сокол разом з вихованцями закладу перерізали символічну стрічку, якою були перевязані морозильна камера, кухонний і столовий посуд для закладу. За нову електроплиту на харчоблок і систему витяжної вентиляції вже проплачено, днями це обладнання прибуде до садочка. Діти подякували гостям чудовим концертом.