internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 167

Через участь у проектах – до вирішення нагальних проблем

Богодухівська міська рада постійно працює над пошуком нетрадиційних шляхів залучення коштів для вирішення нагальних питань життєдіяльності громади. Один із них – це участь у конкурсах міні-проектів розвитку територіальних громад.

У 2009 році завдяки участі міської ради в конкурсі «Влада та громада: разом задля добробуту», оголошеного благодійною організацією Фонд Східна Європа спільно з компанією «Філіп Морріс Україна», здійснилася мрія багатьох богодухівських дітей – було впорядковано територію парку Перемоги, реконструйовано центральний вхід до нього та ігровий комплекс «Фортеця», встановлено сучасний дитячий майданчик.

Торік участь громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Єдність» в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» дала можливість упорядкувати вулицю Віталія Сахна і встановити новий дитячий майданчик, а ініціативній групі дошкільного навчального закладу № 7 частково замінити вікна і двері у своєму «Теремку».

Цьогоріч, дізнавшись про «Конкурс малих грантів «Добрі справи», що реалізує фонд «Громадські ініціативи» за рахунок коштів, одержаних від ПАТ «Філіп Морріс Україна», ініціативна група ДНЗ № 7 підготувала черговий проект – «Все для дітей». І знову – П Е Р Е М О Г Л А! 

7 березня до дитячого садка завітали гості: Богодухівський міський голова Наталія Олексенко, її заступник Любов Рогинська, представники: благодійного фонду «Громадські ініціативи» — Наталія Азарова, ПАТ «Філіп Морріс Україна» — Майя Сокол. Н.Азарова та М.Сокол разом з вихованцями закладу перерізали символічну стрічку, якою були перевязані морозильна камера, кухонний і столовий посуд для закладу. За нову електроплиту на харчоблок і систему витяжної вентиляції вже проплачено, днями це обладнання прибуде до садочка. Діти подякували гостям чудовим концертом.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.