Церемонія вручення стипендій обдарованій молоді

27 лютого 2020 року заступник Богодухівського міського голови Володимир Ворвуль та секретар Богодухівської міської ради Зоя Зіньковська  урочисто вручили посвідчення стипендіатів міської ради «Надія Богодухова» обдарованій молоді. Зоя Зіньковська щиро привітала дітей, батьків та наставників та зазначила: «Я радію та дуже горда, що у нашому Богодухові стільки талановитої молоді, яка досягла певних звершень у різних сферах життєдіяльності. Я впевнена, що вами гордяться ваші батьки і пишаються ваші вчителі. Мені дуже приємно сьогодні стояти поруч з вами – талановитими, розумними і успішними. Я хочу подякувати вам за навчальні досягнення, спортивні і мистецькі перемоги, які прославляють наше місто!»

Цього року стипендії призначено: у номінації «Інтелектуальний потенціал Богодухова» Колісніченко Кристині (Богодухівський ліцей №3) та Дейнеко Марині (Богодухівська гімназія №1), у номінації «Мистецький потенціал Богодухова» Карлашову Іллі (КЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ») та Бараннік Тетяні (КПСМНЗ « Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова»), у номінації «За значні спортивні досягнення» Варченко Анастасії та Щербаку Вадиму (Дитячо-юнацька спортивна школа «ХЗТД»). Було відзначено подяками Богодухівської міської ради батьків,  вчителів та  тренерів юних стипендіатів. Слід зазначити, що стипендії обдаровані діти отримують з початку 2020 року.