internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 63

Церемонія вручення стипендій обдарованій молоді

27 лютого 2020 року заступник Богодухівського міського голови Володимир Ворвуль та секретар Богодухівської міської ради Зоя Зіньковська  урочисто вручили посвідчення стипендіатів міської ради «Надія Богодухова» обдарованій молоді. Зоя Зіньковська щиро привітала дітей, батьків та наставників та зазначила: «Я радію та дуже горда, що у нашому Богодухові стільки талановитої молоді, яка досягла певних звершень у різних сферах життєдіяльності. Я впевнена, що вами гордяться ваші батьки і пишаються ваші вчителі. Мені дуже приємно сьогодні стояти поруч з вами – талановитими, розумними і успішними. Я хочу подякувати вам за навчальні досягнення, спортивні і мистецькі перемоги, які прославляють наше місто!»

Цього року стипендії призначено: у номінації «Інтелектуальний потенціал Богодухова» Колісніченко Кристині (Богодухівський ліцей №3) та Дейнеко Марині (Богодухівська гімназія №1), у номінації «Мистецький потенціал Богодухова» Карлашову Іллі (КЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ») та Бараннік Тетяні (КПСМНЗ « Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова»), у номінації «За значні спортивні досягнення» Варченко Анастасії та Щербаку Вадиму (Дитячо-юнацька спортивна школа «ХЗТД»). Було відзначено подяками Богодухівської міської ради батьків,  вчителів та  тренерів юних стипендіатів. Слід зазначити, що стипендії обдаровані діти отримують з початку 2020 року.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.