buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Церемонія вручення стипендій міського голови обдарованій молоді

12 березня відбулося  урочисте  привітання стипендіатів   міської ради «Надія Богодухова». Міський голова Микола Голуб зазначив, що Богодухівська земля дійсно багата талановитими людьми. У цьому залі знаходяться діти якими ми пишаємося. Важливо  що ви повірили в свої сили і те, що  відзначаємо дійсно тих, хто цього заслуговує, адже інакше – ця стипендія втратить свій сенс.. Сподіваюся, така відзнака стане добрим стимулом для юних талантів, стимулом  до навчання, вдосконалення та нових творчих перемог.

Цього року стипендії призначено: у номінації «Інтелектуальний потенціал Богодухова» Кулішу Олегу (Богодухівський ліцей №3) та Сухині Василю (Богодухівська гімназія №1), у номінації «Мистецький потенціал Богодухова» Юхно Єлизаветі (КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова») та Бараннік Тетяні (КПСМНЗ « Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова»), у номінації «За значні спортивні досягнення» Артюху Дмітрію (Богодухівська дитячо-юнацька спортивна школа) та Кісенку Олегу (Дитячо-юнацька спортивна школа «ХЗТД»). Було відзначено подяками Богодухівської міської ради батьків, керівників закладів освіти, вчителів та  тренерів юних стипендіатів.