internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 15

Cемінар з головами міської, селищних та сільських рад

22 січня 2020 року відповідно до графіку проведення семінарів для роботодавців Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості в приміщенні Богодухівської районної державної адміністрації фахівцями філії проведено семінар з представниками органів місцевого  самоврядування на тему «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі, для інвалідів. Скористайтеся шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави».

На семінарі були підведені підсумки роботи у 2019 році, доведена інформація щодо новітніх методів роботи служби зайнятості у 2020 році та визначено порядок взаємодії служби зайнятості та органів місцевого самоврядування. Також було обговорено питання організації професійного навчання громадян за допомогою служби зайнятості у Центрі професійно-технічної освіти та інших навчальних закладах і доведена інформація про зміни в законодавстві про зайнятість.

Захід пройшов у формі діалогу, де учасники отримали відповіді на усі запитання.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.