Cемінар з головами міської, селищних та сільських рад

22 січня 2020 року відповідно до графіку проведення семінарів для роботодавців Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості в приміщенні Богодухівської районної державної адміністрації фахівцями філії проведено семінар з представниками органів місцевого  самоврядування на тему «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі, для інвалідів. Скористайтеся шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави».

На семінарі були підведені підсумки роботи у 2019 році, доведена інформація щодо новітніх методів роботи служби зайнятості у 2020 році та визначено порядок взаємодії служби зайнятості та органів місцевого самоврядування. Також було обговорено питання організації професійного навчання громадян за допомогою служби зайнятості у Центрі професійно-технічної освіти та інших навчальних закладах і доведена інформація про зміни в законодавстві про зайнятість.

Захід пройшов у формі діалогу, де учасники отримали відповіді на усі запитання.