Cелекторна нарада Харківської обласної державної адміністрації

17 січня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, спеціаліст міської ради Михайло Аліксейчик взяли участь у селекторній нараді Харківської обласної державної адміністрації, на якій були розглянуті два питання порядку денного:

1. Щодо припинення незаконної діяльності у сфері грального бізнесу, боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Харківській області, упорядкуванню реалізації постійними лісокористувачами заготівельної деревини.

2. Забезпечення публічної безпеки і порядку на території області, запобігання підготовці та скоєнню злочинів терористичного та диверсійного характеру, загострення криміногенної ситуації напередодні та під час проведення святкових заходів у січні 2020 року.