Боржники Богодухівського району погасили податковий борг на суму понад 2,7 млн. гривень

За січень-травень 2013 року до Зведеного бюджету України за рахунок погашення податкового боргу надійшло коштів у сумі понад 1,9 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету – 1,5 млн. гривень.

Працівниками Міндоходів Богодухівщини  вжито заходів щодо скорочення податкового боргу:

- сформовано 18 податкових вимог;

- зареєстровано податкову заставу по 5 суб’єктах підприємницької діяльності;

- виставлено 9 інкасових доручень та стягнуто 8 тис. грн.;

- розстрочення податкових зобов’язань надано 22 підприємствам на суму 3,1 млн. грн., розстрочення податкового боргу надано 3 підприємствам на суму 0,5 млн. грн.;

- списано безнадійний податковий борг на суму 3,0 млн. грн., в тому числі борг платників податків, стосовно яких минув строк давності - по фізичних особах – 11,7 тис. грн.

Станом на 10/06/2013року найбільшу заборгованість мають наступні підприємства: ВАТ «Богодухівське АТП» (підприємство банкрут, на даний час здійснюється ліквідаційна процедура) – 67,4 тис. грн., КП «Богодухіввода» — 39,5 тис.грн.