internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 47

Боротися з незаконним обігом тютюнових виробів Міністерство доходів і зборів буде спільно з OLAF

Як інформує офіційне веб – представництво Міндоходів, під час робочого візиту української делегації на чолі з Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком до Брюсселю підписана Домовленість про співробітництво щодо незаконного переміщення тютюнової продукції з Європейським Офісом по боротьбі з шахрайством (OLAF). 
Домовленість, зокрема, передбачає підвищення оперативності обміну інформацією щодо незаконного переміщення тютюнових виробів, відповідною інформацією, а також проведення спільних дій щодо запобігання, виявлення і розслідування незаконного переміщення цієї продукції. З обох сторін визначені контактні особи, які координуватимуть співпрацю. 
За оцінками фахівців Міндоходів, понад 92% випадків незаконного вивезення тютюнових виробів з митної території України зафіксовано на кордоні з країнами-членами ЄС. Вжиті митними органами України упродовж 2012 року заходи дозволили виявити 3530 фактів незаконного переміщення тютюнових виробів у кількості понад 71 млн. шт. цигарок на загальну суму майже 2,3 млн. євро (23,6 млн. грн.). За 4 місяці 2013 року виявлено 1135 фактів незаконного переміщення цигарок, вилучено 30 млн. цигарок на загальну суму 5,5 млн. грн. Підписання Домовленості між Міністерством доходів і зборів та OLAF дозволить обом сторонам більш ефективно виявляти та розслідувати випадки незаконного переміщення тютюнових виробів. 
Нагадаємо, 6-7 червня 2013 року на запрошення Європейської Комісії із робочим візитом у Брюсселі знаходиться делегація Міністерства доходів і зборів України на чолі з Міністром Олександром Клименком. Під час візиту запланована низка зустрічей із представниками Європейської комісії, Всесвітньої митної організації та інших авторитетних європейських інституцій.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.