buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський відділ Дергачівського місцевої прокуратури повідомляє…

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

62300, Харківська область, м. Дергачі, вул. 1-го травня, 63 тел/факс 05763, 3-21-40

Скоординованими діями працівників Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури та Богодухівського ВП ГУНП України в Харківській області розкрито кримінальне правопорушення по факту розбійного нападу на офіс одного з підприємців Богодухівського району.

Відповідно до обставин провадження, у жовтні минулого року невстановлені особи, незаконно  проникли до офісу одного с підприємств Богодухівського району яке займається наданням ритуальних послуг  та із застосуванням насильства до охоронця, незаконно заволоділи грошовими коштами у сумі 250 000 грн., які знаходились в сейфі.

Проведеним комплексом слідчо-розшукових заходів встановлено осіб які вчинили зазначені дії, ними виявились два місцевих мешканця міста Богодухів, раніше неодноразово судимих, один з яких раніше працював на вказаному підприємстві.

На даний час стосовно обвинувачених слідчим суддею Богодухівського районного суду обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, досудове розслідування триває.