buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури

Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

2300, Харківська область, м. Дергачі, вул. 1-го травня, 63 тел/факс 05763, 3-21-40

Богодухівським районним судом за участю Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури розглянуто кримінальне провадження по обвинуваченні двадцятип’ятирічного, раніше неодноразово судимого, мешканця м. Богодухів, який у жовтні 2016 року незаконного заволодів скутером «Suzuki», перебуваючи на  вул. Шевченка та проходячи повз один з будинків вказаної вулиці.

Судовий розгляд вищевказаного проводження тривав близько 3-х місяців. Під час судового розгляду прокурор та потерпілий наполягали на призначенні реальної міри покарання у вигляді позбавлення волі.

За результатами судового розгляду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 289 КК України, а саме незаконному заволодінні транспортним засобом, вчинене повторно та засуджено до 5 років позбавлення волі. На даний час рішення суду не набрало законної сили.