internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 115

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє:

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури 26.09.2016 за наслідкам перевірки вимог природоохоронного законодавства на території району, направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Харківській області до одного із фермерських господарств району, про стягнення 207 400 грн. шкоди, заподіяної водним живим ресурсам.

Так, встановлено, що фермерське господарство має в оренді водний об’єкт та впродовж 2014-2016 років за відсутності встановлених лімітів і дозволу на вилучення водних живих ресурсів здійснювало  вилов водних живих ресурсів з водного об’єкту (ставка), що є грубим порушення правил рибальства, яке виразилось у незаконному вилові риби забороненим знаряддями лову та самовільним виловом водних живих ресурсів.

Крім того, було встановлено,що Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Харківській області, будь-які дозвільні документи господашкоди. Проте, після отримання вказаної претензії та розрахунку шкоди, відповідачем шкода заподіяна державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, добровільно у встановлені строки сплачена не була.

17.10.2016 рішенням господарського суду Харківської області, позовну заяву керівника Дергачівської місцевої прокуратури в інтересах держави, задоволено в повному обсязі, стягнуто з фермерського господарства на користь  місцевої громади 207 400 грн.

рству на вилов водних живих ресурсів взагалі не видавались.

У зв’язку з виявленими порушеннями, на підставі Такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення громадянами України, іноземцями та особами без громадянства цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 №1209, було розраховано шкоду, заподіяну державі внаслідок самовільного вилову водних живих ресурсів, сума якої склала 207 400 грн.

Господарству було направлено претензію про добровільне відшкодування заподіяної

 

Заступник керівника Дергачівської

місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                           М.Бондаренко

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.