buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє.

09 вересня 2017 року до Богодухівського відділу поліції надійшло телефонне повідомлення, про те, що двоє невідомих осіб з застосування газового балончику здійснили напад на реалізатора одного з торгівельних  кіосків міста та заволоділи грошовими коштами з каси кіоску. На місце події негайно здійснено виїзд слідчо-оперативної групи відділу поліції.

Проведеними оперативними-розшуковими заходами було встановлено, що реалізатор торгівельного підприємства маючи умисел на завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, будучи попередженою про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, звернулася із заявою до Богодухівського відділу поліції, про факт скоєння відносно неї розбійного нападу, в результаті якого невідомими особами з застосуванням газового балончику було відкрито викрадено грошові кошти на загальну суму 18 900 грн.

В подальшому було встановлено, що відносно реалізатора ніякого розбійного нападу скоєно не було, а жінка з метою незаконного заволодіння грошовими коштами з каси підприємства, вигадала обставини скоєння відносно неї злочину.  Привласнені грошові кошти працівниками поліції були вилучені з домоволодінні де мешкала остання.

Наразі Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури вирішується питання про оголошення підозри жінці – реалізатору торгівельного кіоску, за двома стаття Кримінального кодексу України, а саме ст. 191 (привласнення чужого майна) та 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                       О.Кушнаренко