internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 53

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє.

 

09 вересня 2017 року до Богодухівського відділу поліції надійшло телефонне повідомлення, про те, що двоє невідомих осіб з застосування газового балончику здійснили напад на реалізатора одного з торгівельних  кіосків міста та заволоділи грошовими коштами з каси кіоску. На місце події негайно здійснено виїзд слідчо-оперативної групи відділу поліції.

Проведеними оперативними-розшуковими заходами було встановлено, що реалізатор торгівельного підприємства маючи умисел на завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, будучи попередженою про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, звернулася із заявою до Богодухівського відділу поліції, про факт скоєння відносно неї розбійного нападу, в результаті якого невідомими особами з застосуванням газового балончику було відкрито викрадено грошові кошти на загальну суму 18 900 грн.

В подальшому було встановлено, що відносно реалізатора ніякого розбійного нападу скоєно не було, а жінка з метою незаконного заволодіння грошовими коштами з каси підприємства, вигадала обставини скоєння відносно неї злочину.  Привласнені грошові кошти працівниками поліції були вилучені з домоволодінні де мешкала остання.

Наразі Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури вирішується питання про оголошення підозри жінці – реалізатору торгівельного кіоску, за двома стаття Кримінального кодексу України, а саме ст. 191 (привласнення чужого майна) та 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

 

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                       О.Кушнаренко

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.