buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє…

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури в ході вивчення стану використання земельних ділянок державної власності, встановлено, що Богодухівською районною державною адміністрацією з одного боку та головою одного з фермерських господарств району з другого боку, укладено договір оренди земельної ділянки розміром 44,2066 га. Відповідно до умов договору оренди, договір було укладено на 10 років, термін його закінчення становив 01.12.2015.

По закінченню договору, голова господарства не вжив належних заходів до продовження договору оренди та продовжував використовувати земельну ділянку державної власності без належних документів які посвідчують та або надають право на її використання.

За результатами проведеної перевірки була підготовлена та направлена позовна заява до Господарського суду Харківської області в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. Рішенням Господарського суду Харківської області у задоволенні позовної заяви прокуратури було відмовлено.

В подальшому не погоджуючись з таким рішенням прокуратурою було направлено апеляційну скаргу. Постановою Харківського апеляційного господарського суду, апеляційну скаргу прокуратури задоволено повністю, рішення першої інстанції скасовано та прийнято нове рішення, яким позов прокурора задоволено, в задоволенні зустрічного позову голови фермерського господарства відмовлено.

Наразі вирішується питання про повернення земельної ділянки до держави.