internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 45

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє…

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури в ході вивчення стану використання земельних ділянок державної власності, встановлено, що Богодухівською районною державною адміністрацією з одного боку та головою одного з фермерських господарств району з другого боку, укладено договір оренди земельної ділянки розміром 44,2066 га. Відповідно до умов договору оренди, договір було укладено на 10 років, термін його закінчення становив 01.12.2015.

По закінченню договору, голова господарства не вжив належних заходів до продовження договору оренди та продовжував використовувати земельну ділянку державної власності без належних документів які посвідчують та або надають право на її використання.

За результатами проведеної перевірки була підготовлена та направлена позовна заява до Господарського суду Харківської області в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. Рішенням Господарського суду Харківської області у задоволенні позовної заяви прокуратури було відмовлено.

В подальшому не погоджуючись з таким рішенням прокуратурою було направлено апеляційну скаргу. Постановою Харківського апеляційного господарського суду, апеляційну скаргу прокуратури задоволено повністю, рішення першої інстанції скасовано та прийнято нове рішення, яким позов прокурора задоволено, в задоволенні зустрічного позову голови фермерського господарства відмовлено.

Наразі вирішується питання про повернення земельної ділянки до держави.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.