internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 34

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє…

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури погоджено повідомлено про підозру чотирьом мешканцям Сумської області, двоє з який є неповнолітніми особами (16 та 17 років).

Вказаними особами в ніч з 16.05.2017 на 17.05.2017 в с. Полкова-Микитівка та м. Богодухів було скоєно крадіжку шести акумуляторних батарей з трьох автомобілів та трьох тракторів, які стояли в дворах потерпілих. Крім того, шляхом пошкодження навісного замку підозрювані проникли до приміщення гаражу по вул. Шевченка в м. Богодухові, звідки скоїли крадіжку рибацьких снастей. Загальна сума збитків спричинена потерпілим становить майже 10 тис. грн. Викрадені речі, злочинці перевозили на власному автомобілі ВАЗ 2106, на якому і були зупинені в м. Ахтирка, де в ході огляду було виявлено та вилучено викрадене майно.

В ході досудового розслідування потерпілими по всіх епізодах крадіжок було впізнано належне їм майно, двом повнолітнім підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, до неповнолітніх підозрюваних застосовано домашній арешт.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.