buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє…

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури погоджено повідомлено про підозру чотирьом мешканцям Сумської області, двоє з який є неповнолітніми особами (16 та 17 років).

Вказаними особами в ніч з 16.05.2017 на 17.05.2017 в с. Полкова-Микитівка та м. Богодухів було скоєно крадіжку шести акумуляторних батарей з трьох автомобілів та трьох тракторів, які стояли в дворах потерпілих. Крім того, шляхом пошкодження навісного замку підозрювані проникли до приміщення гаражу по вул. Шевченка в м. Богодухові, звідки скоїли крадіжку рибацьких снастей. Загальна сума збитків спричинена потерпілим становить майже 10 тис. грн. Викрадені речі, злочинці перевозили на власному автомобілі ВАЗ 2106, на якому і були зупинені в м. Ахтирка, де в ході огляду було виявлено та вилучено викрадене майно.

В ході досудового розслідування потерпілими по всіх епізодах крадіжок було впізнано належне їм майно, двом повнолітнім підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, до неповнолітніх підозрюваних застосовано домашній арешт.