buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє…

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному проваджені по обвинуваченню тридцятирічної безробітної мешканки с. Олександрівка, Богодухівського району, Харківської області яка обвинувачувалась у вчиненні умисного вбивства, тобто злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Так, у грудні 2016 року, обвинувачена, вході сварки яка виникла на ґрунтів раніше виниклих особистих неприязних відносин, що склалися у неї з власною матір’ю після чергового вживання спиртних напоїв, задушила останню з допомогою власного шарфа.

Під час досудового розслідування стосовно обвинуваченої обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Судовий розгляд провадження продовжувався протягом 6 місяців. За результатами розгляду Дергачівським районним судом Харківської області ухвалено обвинувальний вирок, яким жінку засуджено до 7 років тюремного ув’язнення.