buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє:

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури до суду спрямовано обвинувальний акт у кримінальному проваджені по обвинуваченню тридцятирічної мешканки с. Олександрівка, яка обвинувачується у вчиненні умисного вбивства, тобто злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Так, у грудні 2016 року, обвинувачена, вході сварки яка виникла на ґрунтів раніше виниклих особистих неприязних відносин, що склалися у неї з власною матір’ю, задушила останню з допомогою особистого шарфа.

Під час досудового розслідування стосовно обвинуваченої обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На даний час справа перебуває на розгляді Богодухівського районного суду, жінці загрожує до 15 років тюремного ув’язнення.

Заступник керівника Дергачівської

місцевої прокуратури