internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 111

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури 14.12.2016 за наслідкам перевірки вимог земельного законодавства на території Богодухівського району, направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області до одного із фермерських господарств району, про звільнення з незаконного використання земельної ділянки.

Так, у ході вивчення питання дотримання вимог земельного законодавства на території району встановлено, що спеціалістами відділу Держгеокадастру у Богодухівському районі на підставі результатів моніторингу стану використання земель сільськогосподарського призначення за межами немелених пунктів, був встановлений факт самовільного використання земельної ділянки площею – 44,2066 га на території однієї з сільських рад Богодухівського району.

В ході вивчення стану використання вищезазначеної земельної ділянки державної власності, встановлено, що Богодухівською районною державною адміністрацією було укладено договір оренди земельної ділянки розміром 44,2066 га. Відповідно до умов договору оренди, договір було укладено на 10 років (термін закінчення 01.12.2015). Не зважаючи на закінчення договору оренди, фермерське господарство продовжувало незаконно використовувати вказану земельну ділянку, без документів які надають законне право на її використання.

У зв’язку з викладеним, до суду направлено позовну заяву про вирішення питання щодо примусового звільнення земельної ділянки з незаконного використання та її подальшої передачі у власність держави.

 

 

Заступник керівника Дергачівської

місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                           М.Бондаренко

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.