buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури 14.12.2016 за наслідкам перевірки вимог земельного законодавства на території Богодухівського району, направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області до одного із фермерських господарств району, про звільнення з незаконного використання земельної ділянки.

Так, у ході вивчення питання дотримання вимог земельного законодавства на території району встановлено, що спеціалістами відділу Держгеокадастру у Богодухівському районі на підставі результатів моніторингу стану використання земель сільськогосподарського призначення за межами немелених пунктів, був встановлений факт самовільного використання земельної ділянки площею – 44,2066 га на території однієї з сільських рад Богодухівського району.

В ході вивчення стану використання вищезазначеної земельної ділянки державної власності, встановлено, що Богодухівською районною державною адміністрацією було укладено договір оренди земельної ділянки розміром 44,2066 га. Відповідно до умов договору оренди, договір було укладено на 10 років (термін закінчення 01.12.2015). Не зважаючи на закінчення договору оренди, фермерське господарство продовжувало незаконно використовувати вказану земельну ділянку, без документів які надають законне право на її використання.

У зв’язку з викладеним, до суду направлено позовну заяву про вирішення питання щодо примусового звільнення земельної ділянки з незаконного використання та її подальшої передачі у власність держави.

Заступник керівника Дергачівської

місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                           М.Бондаренко