Богодухівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Харківська область,  м. Богодухів, вул. Покровська 5,

т. р.  (05758)-33217, (05758)-34855, bogoduhiv_dvs@ukr.net

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

м. Харків

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Харківській області:

Державного виконавця Богодухівського районного відділу державної виконавчоїслужби  Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Провести конкурсний відбір на вищезазначені посади державної служби 11 травня 2017 року.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області                            Чурсін О. В.

По всім питанням працевлаштування звертатися за адресою: Харківська область,  м. Богодухів, вул. Покровська 5, кабінет 2, до начальника Богодухівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дяченко Олександра Миколайовича, т. р.  (05758)-33217, (05758)-34855,  з 8.00 до 17.00 понеділок-п’ятниця.