buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

Богодухівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Харківська область,  м. Богодухів, вул. Покровська 5,

т. (05758)-33217, (05758)-34855, bogoduhiv_dvs@ukr.net

ДЛЯ НОВИХ ДЕКЛАРАНТІВ ПРОДОВЖИЛИ СТРОК

ПОДАЧІ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ!!!

Для осіб, які вперше цьогоріч подаватимуть електронні декларації, строк подовжено до 1 травня 2017 року.

Про це повідомив автор ініціативи, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, передає УНН з посиланням прес-службу «УДАРу».

Відповідна правка була ухвалена парламентом при голосуванні у другому читання законопроекту “Про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”.

“Сьогодні парламент ухвалив внесення змін до закону «Про запобігання корупції“, де була врахована поправка — продовжити до 1 травня 2017 року строк подання щорічної декларації для осіб, які подають таку декларацію вперше. Це зазначено в перехідних положеннях закону”, — сказав він.

На думку нардепа, це необхідно було зробити, в першу чергу, через те, що декларанти не встигають зібрати усі необхідні відомості для заповнення декларації у встановлений законодавством строк до 1 квітня. Йдеться про 700-800 тисяч службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях.

“Час, який ми передбачили у змінах до закону, дозволить їм зібрати повний пакет документів для коректного заповнення декларації, щоб у контролюючих органів потім не виникали питання. Окрім того, пролонгація на місяць кінцевого строку подачі декларації дозволить розвантажити систему НАЗК, яка ледь справилась з першою хвилею декларацій 100 тис. посадовців”, — пояснив він.

Нагадаємо, з 1 січня відзвітувати про свої фінанси повинні керівники управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій; керівники навчальних закладів державної та комунальної форми власності, а також заступники керівників навчальних закладів державної та комунальної форми власності, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції на постійній основі.

23 березня, Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»», внесений президентом Петром Порошенком 14 березня і прийнятий за основу 14 березня зі скороченням строку підготовки до другого читання. За документ проголосували 268 депутатів. Він був затверджений із правками, внесеними в тому числі з голосу. Були враховані поправки нардепа Тетяни Чорновол. Зокрема нею пропонувалося зобов’язати до е-декларування громадські організації, що здійснюють антикорупційну діяльність, а також всіх контрагентів установ та організацій, що отримують кошти з програм міжнародної технічної допомоги, спрямованих на протидію корупції.

Водночас Чорновол відкликала внесену раніше норму про вимогу декларування доходів редакторів та засновників ЗМІ.

Зауважимо, депутати Волинської облради прийняли звернення до Кабміну, Верховної Ради України, НАЗК з проханням дозволити відтермінували електронне декларування для сільських депутатів на рік.

Начальник  Богодухівського РВ

ДВС ГТУЮ  у Харківській  області                                             Дяченко О.М.