internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 43

Богодухівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

 

Харківська область,  м. Богодухів, вул. Покровська 5,

т. (05758)-33217, (05758)-34855, bogoduhiv_dvs@ukr.net

 

TI пояснила, що тягне Україну на корупційне дно, і запропонувала 5 кроків!

32117

Виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин вважає, що безкарність і недієве правосуддя не дають Україні здійснити прорив у подоланні корупції:

Так він прокоментував позицію України в Індексі сприйняття корупції за 2016 рік, повідомляє «Transparency International – Україна«.

«За останні роки  Україна пройшла багато випробувань і досягла певних позитивних змін на рівні розкриття публічних фінансів, нетерпимості населення до корупції, нового антикорупційного законодавства», – зазначив він.

«Але безкарність, яку досі відчувають корупціонери, зводить нанівець позитивні досягнення і не дає реформі відбутися. Відсутність результатів по поверненню коштів режиму Януковича і його соратників – яскраве цьому свідчення», – додав Юрчишин.

«Якщо не відбудеться реального очищення системи правосуддя – ми не зможемо розімкнути коло безкарності і перейти на якісно новий рівень. Покращення СРІ неможливе без прозорої, справедливої судової системи, яка буде надійною для інвесторів та бізнесу», – переконаний він.

Аналітик TI-Україна Олександр Калітенко в інтерв’ю DW також сказав, що зростання в індексі СРІ на 2 бали «є недостатнім для країни, влада якої назвала боротьбу з корупцією своїм головним пріоритетом».

«Відсутність дієвої судової системи і фактична безкарність корупціонерів тримають Україну на «корупційному дні», – сказав він.

«Незважаючи на проведення реформ, пересічні громадяни і український бізнес, міжнародні спостерігачі наразі скептично налаштовані щодо успішності боротьби з корупцією в Україні. Є високі очікування. Та інститути, що покликані забезпечувати верховенства права, на жаль, є слабкими», – пояснив експерт.

Він нагадав, що не покарані Віктор Янукович і його соратники, не повернено державі активи, та й на факти корупції чинної влади «не було належної реакції».

Калітенко зазначив, що є певні результати у НАБУ, де розслідують вже 25 проваджень за аналізом електронних декларацій, а от «результатів НАЗК досі немає».

«До бюджету поверненуто близько 400 мільйонів гривень завдяки ліквідації різних «схем» у «Запоріжжяобленерго», «Укргазвидобуванні», справі військового прокурора сил АТО Кулика тощо. Але є і багато перешкод. Як приклад – справа судді Чауса…», – сказав експерт.

 

Тransparency International Україна пропонує 5 кроків для реальних антикорупційних змін:

- Створити ефективну та дієву систему антикорупційних судів із залученням іноземних спеціалістів як активних учасників процесу відбору суддів для них.

- Активізувати розслідування та довести до суду справи фігурантів «санкційного списку Януковича», повернути викрадені кошти. Це ж стосується і фактів корупції чинної влади.

- Залучати бізнесменів до встановлення прозорих правил взаємовідносин, через дерегуляцію й прогнозоване податкове законодавство забезпечити стабільні умови для бізнесу.

- Провести аудит та знизити ступінь секретності в секторі безпеки та оборони за напрямками: статті держбюджету, річні плани держзакупівель, інформація про проведення закупівель та укладені контракти.

- Налагодити комунікацію щодо антикорупційної реформи з суспільством та міжнародними партнерами на базі реальних фактів, дотримуватися зобов’язань.

 

 

 

 

Начальник  Богодухівського РВ

ДВС ГТУЮ  у Харківській  області                                             Дяченко О.М.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.