buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до чергового диспетчера РВ за телефонами: 05758-3-22-04, 3-32-38, 067-542-13-12.

Дата ремонту Найменування населеного пункту, найменування вулиці
01.10.18 м.Богодухів: вул.Благовіщенська, пров.Благовіщенський, вул.Покровська, вул.Дем’янівська, вул.Гімназійна, пров.Покровський, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Грайворонська, вул.Г-Сковороди, вул.Слобожанська, вул.Міліцейська, вул.Гомолко.
02.10.18 с.Вікторівка;с.П-Микитівка: вул.Соснова, вул.Кимликівська, вул.Терезова, пров. Кривузянський, вул.Робоча, вул.Ситниківська.
03.10.18 с.Петропавлівка: вул.Центральна;с.Ів.Шийчино: вул.Квіткова, вул.Пушкіна, вул.9 Травня, вул.Центральна, вул.Гагаріна;

с.Куп’єваха.

04.10.18 с.Петропавлівка: вул.Центральна;с.Вікторівка;

с.Ів.Шийчино: вул.Квіткова, вул.Пушкіна, вул.9 Травня, вул.Центральна;

с.Іванівка; с.Мар’їне; х.Мусієнки; с.К-Івани; х. Шкарлати; х.Свищі;

с.Воскресенівка.

05.10.18 с.Заброди: вул.Молодіжна, вул.Набережна;с.К-Івани: вул.Центральна;

с.В-Івани.

08.10.18 с.Хр. Микитівка: вул.Слобідська;с.Скосогорівка;

с.Першотравневе.

09.10.18 с.Вікторівка;с.Петропавлівка: вул.Центральна;

с.Ів.Шийчино вул.Квіткова, вул.Пушкіна, вул.9 Травня, вул.Центральна, вул.Гагаріна;

с.Губарівка.

10.10.18 ст.Ріпки;с.П-Микитівка: вул.Соснова, вул.Кимликівська, вул.Терезова, пров. Кривузянський.
11.10.18 с.Лесківка: вул.Лугова;с.Кручик: вул. Шевченка, вул.Лісна, вул.Шкільна;

с.Вікторівка.

12.10.18 с.Заброди: вул.Молодіжна, вул.Набережна;с.Кручик: вул. Шевченка, вул.Лісна, вул.Шкільна;

с.П-Микитівка: пров.Роскопенський;

с.Максимівка: вул.Харківська, вул.Різдвяна, вул.Польова, вул.Соборності, вул.Весняна, вул.Абрикосова.

16.10.18 с.Хр. Микитівка;х.Свищі;
17.10.18 с.Хр. Микитівка: вул.Слобідська;м.Богодухів: вул.Москаленки;

с.Вікторівка.

18.10.18 с.Вікторівка;с.Дмитрівка;

с.Щербаки.

19.10.18 м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Молокова, вул.Пісчана, вул.Мічуріна, пров. 8 Мехкорпусу, вул.Індустріальна.
22.10.18 с.Вертіївка: вул.Кручик, вул.Набережна;с.Хр. Микитівка: вул.Тімірязева, вул.Чернетчина, вул.Лісна;

м.Богодухів: вул.Індустріальна, вул.Комарова, вул.Катукова.

23.10.18 с.Вертіївка: вул.Кручик, вул.Набережна;с.Хр. Микитівка: вул.Тімірязева, вул.Чернетчина, вул.Лісна;

с.Мерло; с.Шигимажине; с.Сінне; с.Братениця.

24.10.18 с.К-Івани; с.В-Івани: вул.Шевченка; х.Комарі;с.Ів.Шийчино: вул.Квіткова, вул.Пушкіна, вул.9 Травня, вул.Центральна;

25.10.18 х.Свищі;с.Куп’єваха: вул.Шляхова, вул.Молодіжна, вул.Горелова;

26.10.18 с.Лесківка: вул.Луговас.Хр. Микитівка: вул.Тімірязева, вул.Чернетчина, вул.Лісна;

с.Зарбинка: вул.Миру;

29.10.18 с.Максимівка; с.Петропавлівка; с.Балабанівка; с.Вікторівка; с.Скосогорівка; х.Остров.с.Ів.Шийчино: вул.Квіткова, вул.Пушкіна, вул.9 Травня, вул.Центральна, вул.Гагаріна.
30.10.18 с.Вертіївка: вул.Кручик, вул.Набережна;с.Лозова;

с.Ів.Шийчино: вул.Гагаріна;

с.Дмитрівка: вул.Слобідська;

31.10.18 с.Хр. Микитівка: вул.Тімірязева, вул.Чернетчина, вул.Лісна;с.Лозова;

с.Ульянівка: вул.Гагаріна, вул.Тихонова;

с.Шуби;

01.11.18 с.Вікторівка;с.Мала Іванівка;

02.11.18 с.Лозова;с.Балабанівка;

с.П-Микитівка: вул.Соснова, вул.Кимликівська, вул.Терезова, пров. Кривузянський;

с.Дегтярі;