internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 11

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” інформує

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413.

диспетчер РВ: 3-22-04, 3-32-38,  067-542-13-12.

Дата ремонту Найменування населеного пункту, найменування вулиці
01.04.20 с.Горького;

с.Сазоно-Баланівка: вул.Центральна, вул.Садова;

с.Куп’єваха: вул.Молодіжна, вул.Горєлова, вул.Шляхова.

02.04.20 с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Івано-Шийчине: вул.Українська.

03.04.20 м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Пісчана, вул.Мічуріна;

сел.Гути: вул.Сонячна;

с.Кияни.

06.04.20 с.Горького;

с.Вінницькі Івани;

с.Гавриші,

с.Семенів Яр: вул.Богодухівська.

07.04.20 сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.Спортивна, вул.8 Березня.

08.04.20 с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Куп’єваха;

с.Карлівка.

09.04.20 м.Богодухів: пров.Залиманівський;

с.Семенів Яр: вул. Лісова, вул.Миру;

с.Куп’єваха: вул.Дачна.

10.04.20 м.Богодухів: вул.Моргунова, вул.Г.Сковороди, вул.Грайворонська, пров.Грайворонський, пров.Лікарняний; вул.Пушкіна, вул.Міліцейська;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.Спортивна, вул.8 Березня;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.

13.04.20 сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.Спортивна, вул.8 Березня;

с.Куп’єваха: вул.Дачна.

14.04.20 м.Богодухів: вул.Охтирська; пров.Охтирський, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Зелений, пров.Краснокутський, пров.П’ятикутний, вул.Байдукова, пров.Пісчаний, пров.Вокзальний, вул.Заводська, пров.Заводський, вул.Ломоносова, пров.Ломоносова,

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Молодіжна.

15.04.20 с.Івано-Шийчине;

с.Крисине: вул.Робоча;

с.Олександрівка: вул.Зарічна, вул.Слобідська.

16.04.20 с.Івано-Шийчине: вул.Лісна;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.

21.04.20 м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.8 Березня, пров.8 Березня, вул.1 Травня, пров.1 Травня, вул.Ленська, вул.В.Сахна, вул.Кривоносова, вул.Веселкова, вул.Привокзальна Слобідка, вул.Вокзальна Набережна, пров.Тельмана, пров.Круглий;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Вінницькі Івани.

22.04.20 м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.В.Сахна, вул.Третяківська, пров.Третяківський, вул.Млинова, пров.Вокзальний, пров.Будівельний;

сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Братениця: вул.Харківська, вул.Молодіжна.

23.04.20 м.Богодухів: пров.Лікарняний;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Карлівка;

с.Куп’єваха.

24.04.20 м.Богодухів: вул.Моргунова, вул.Г.Сковороди, вул.Грайворонська, пров.Грайворонський, пров.Лікарняний; вул.Пушкіна, вул.Міліцейська;

с.Губарівка: вул.Молодіжна, пров.Молодіжний.

27.04.20 с.Губарівка: вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська;

с.Крисине: вул.Робоча;

с.Балабанівка;

с.Петропавлівка,

с.Скосогорівка,

с.Вікторівка;

с.Максимівка: вул.Молодіжна.

28.04.20 м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.8 Березня, пров.8 Березня, вул.1 Травня, пров.1 Травня, вул.Ленська, вул.В.Сахна, вул.Кривоносова, вул.Веселкова; вул.Привокзальна Слобідка, вул.Вокзальна Набережна, пров.Тельмана, пров.Круглий;

сел.Шарівка: вул.Центральна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Лісна, вул.Лугова, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Дачний;

с.Кручик: вул.Залужанська, вул.Соснова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Зелена, вул.Лісна.

29.04.20 м.Богодухів: вул.Шевченка, вул.Ломоносова, вул.В.Сахна, вул.Третяківська, пров.Третяківський, вул.Млинова, пров.Вокзальний, пров.Будівельний;

с.Вінницькі Івани.

30.04.20 м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Пісчана, вул.Мічуріна;

с.Куп’єваха.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.