buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 23

Богодухівський районний центр зайнятості повідомляє

На виконання листа Харківського обласного центру зайнятості та з метою  здійснення добору кандидатів на службу у патрульну поліцію м. Харків за зверненням Управління патрульної поліції України, просимо Вас розмістити інформацію про умови подання заяви на участь в конкурсі на сайті та інформаційних стендах Богодухівської міської ради.

Також повідомляємо, що 20 липня 2017 року о 10-30 год. в приміщенні відбудеться зустріч з представниками Управління патрульної поліції України з інформування громадян про відбір претендентів для служби.

Подавати заявки на участь у конкурсі необхідно за посиланням: http:// patrol.police.gov.ua/highlight/pryyednujsya-do-patrulnoyi-politsiyi-u-mistah-rivnomu-vinnytsi-harkovi-ta-lvovi/ з 11.07.2017 року до 30.07.2017 року.

 

 

Директор Богодухівського РЦЗ                                                 Н.В.Лещенко

 

Остапир (05758)30234

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.