internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 35

Богодухівський районний центр зайнятості повідомляє

На виконання листа Харківського обласного центру зайнятості та з метою  здійснення добору кандидатів на службу у патрульну поліцію м. Харків за зверненням Управління патрульної поліції України, просимо Вас розмістити інформацію про умови подання заяви на участь в конкурсі на сайті та інформаційних стендах Богодухівської міської ради.

Також повідомляємо, що 20 липня 2017 року о 10-30 год. в приміщенні відбудеться зустріч з представниками Управління патрульної поліції України з інформування громадян про відбір претендентів для служби.

Подавати заявки на участь у конкурсі необхідно за посиланням: http:// patrol.police.gov.ua/highlight/pryyednujsya-do-patrulnoyi-politsiyi-u-mistah-rivnomu-vinnytsi-harkovi-ta-lvovi/ з 11.07.2017 року до 30.07.2017 року.

 

 

Директор Богодухівського РЦЗ                                                 Н.В.Лещенко

 

Остапир (05758)30234

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.