buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівський об’єднаний міський військовий комісаріат повідомляє:

Богодухівський об’єднаний міський військовий комісаріат Харківської області запрошує чоловіків і жінок до проходження служби у Збройних Силах України.

Підписавши контракт ви будете мати не тільки цікаву та престижну професію, але й достойні умови соціального забезпечення та гідну оплату праці.

Військовослужбовці Збройних Сил України отримають щомісячне грошове забезпечення від

10 000 до 20 000 гривень.
Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі.
Після укладення першого контракту виплачується одноразова грошова допомога .
Держава гарантує щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань.
Наші військові отримають безоплатну медичну допомогу у військових медичних закладах та пільгове санаторно-курортне лікування для військовослужбовців та членів їх сімей.

Під час проходження військової служби за контрактом ЗБЕРІГАЄТЬСЯ основне місце роботи та ВИПЛАЧУЄТЬСЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА!!!! (ст.119 КЗпПУ)

Після укладення другого контракту, за бажанням, ви отримуєте право на вищу освіту заочно у вищих навчальних закладах,без відриву від служби ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ!!!

Військовослужбовці проходять службу у всіх регіонах України ( в тому числі Харківській області ), надається компенсація за піднайом житла.

Богодухівський ОМВК Харківської області , запрошує всіх, хто відчуває в собі сили та бажання стати частиною дружньої родини Збройних Сил України,отримати престижну , високооплачувану професію , знайти вірних друзів.
Всіх , хто бачить себе в лавах військових , ми раді вітати за адресою :
БОГОДУХІВСЬКИЙ ОМВК
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ,МІСТО БОГОДУХІВ, ВУЛ,ПУШКІНА ,34