Богодухівська організація Партії регіонів взяла участь у Дні довкілля

Участь у Всеукраїнському загальнопартійному суботнику з благоустрою територій «За чисте довкілля!» взяли    майже 95 % партійців Богодухівської районної організації  та прихильників ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, серед яких — представники широкої громадськості, молодіжних організацій, органів самоорганізації населення, активісти ВМГО «Молоді регіони».    Були висаджені   дерева, кущі  та  квіти. Проведено роботи з облаштування та озеленення територій, прибудинкових зон відпочинку для людей похилого віку, об’єктів культурно-історичної та героїко-патріотичного спадщини. Богодухівська міська організація Партії регіонів  на чолі з головою РДА Бєлим В.М., мером міста Олексенко Н.І. прибирали території міського ставка , підготувавши його до літнього сезону.

Богодухівська міська рада | Офiцiйний са…