Богодухівська районна філія ХОЦЗ інформує про запровадження проєкту Віртуальної платформи емоційної підтримки

В рамках проєкту Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА  з протидії COVID-19 кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальну консультацію від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього ХАБУ міста Києва.

Індивідуальні консультації дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також є можливість навчитись он-лайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА  з протидії COVID-19 – moncenter.eduhub.in.ua.