internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 48

Богодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує….

УЧАСНИКИ КЛУБУ ОБГОВОРИЛИ ТЕМУ: «ЯК ОРІЄНТУВАТИСЬ У СВІТІ ПРОФЕСІЙ» ТА ЗНАЙОМИЛИСЬ З НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ: ХАРКІВСЬКИМ ЦЕНТРОМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДСЗ

22 січня 2019 року в приміщенні відбулося чергове засідання учнівського клубу «Школа професій». Тема засідання – «Як орієнтуватись у світі професій».

Розпочала засідання голова клубу «Школа професій» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із планом роботи клубу, темою засідання.

На засіданні розглянули запропоновані варіанти емблеми клубу, обрали найкращу.

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить соціальний статус, затребуваність у житті і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а чи варто здобувати вищу освіту взагалі. В першу чергу потрібно обирати  професію за покликанням душі,  щоб кожен ранок із задоволенням хотілося йти на роботу та приносити користь

Голова клубу «Школа професій» Філіпова О.В. проінформувала учнів про різні професії, їхні ролі і значення для суспільства, потреби в таких кадрах, умови їхньої праці і вимоги, що потрібно знати для того, щоб «вдало» вибрати професію, ознайомила членів клубу із соціальними послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорила умови  вибору майбутньої професії, розглянула сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії та Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Присутні на засідання клубу відзначили, не бійся вибирати те, що ти хочеш. Якщо бабуся, дідусь, мама і тато — медики, а в тебе до цього душа зовсім не лежить, не піддавайся на вмовляння. Пам’ятай — тобі з цією професією жити, а не їм.

Олена Володимирівна закінчила зустріч такими словами: «Шановні учні в першу чергу, вибираючи професію, орієнтуйтесь на власні інтереси, визначте сферу своїх стійких інтересів, потім зверніть увагу на особливості певної професії, бо для деяких професій необхідні певні якості, і віддавайте собі звіт, чи є такі якості».

 

Хай вам щастить у цьому складному, але цікавому світі про­фесій!

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.