«Богодухівська ОТГ «за» і «проти»»

Шановні жителі міста Богодухова!

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» виконавчий комітет Богодухівської  міської ради проводить громадське опитування щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Богодухівську міську  територіальну громаду з центром у місті Богодухові.

1.Чи підтримуєте Ви об’єднання міста Богодухова з навколишніми населеними пунктами? Якщо так, то з якими саме?

2. Які проблеми Вас найбільше турбують після об’єднання громад?

3. Що Ви очікуєте після об’єднання громад?

4.Як Ви  ставитесь до   створення декількох громад в Богодухівському районі? Відповідь обґрунтуйте.

Відповіді надсилайте на електронну пошту міської ради bogspp@ukr.net

або

поштову адресу: м. Богодухів пл.Соборності,2

Шановні колеги!

Просимо Вас взяти участь в дослідженні проблемних питань проведення об’єднання територіальних громад  навколо міст районного значення. Інформація надана вами буде конфіденційною і використовуватиметься лише в узагальненому вигляді.

На якому етапі процесу об’єднання знаходиться ваше місто?( позначте один з етапів). Назвіть проблеми, які виникають на кожному з етапів обєднання.

Етапи

Проблемні питання. Коментарі.

1. 1.
Прийнято рішення про ініціативу об’єднання