«Богодухівська ОТГ «за» і «проти»»

Шановні жителі міста Богодухова!

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» виконавчий комітет Богодухівської  міської ради проводить громадське опитування щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Богодухівську міську  територіальну громаду з центром у місті Богодухові.

1.Чи підтримуєте Ви об’єднання міста Богодухова з навколишніми населеними пунктами? Якщо так, то з якими саме?

2. Які проблеми Вас найбільше турбують після об’єднання громад?

3. Що Ви очікуєте після об’єднання громад?

4.Як Ви  ставитесь до   створення декількох громад в Богодухівському районі? Відповідь обґрунтуйте.

Відповіді надсилайте на електронну пошту міської ради bogspp@ukr.net

або

поштову адресу: м. Богодухів пл.Соборності,2

Шановні колеги!

Просимо Вас взяти участь в дослідженні проблемних питань проведення об’єднання територіальних громад  навколо міст районного значення. Інформація надана вами буде конфіденційною і використовуватиметься лише в узагальненому вигляді.

На якому етапі процесу об’єднання знаходиться ваше місто?( позначте один з етапів). Назвіть проблеми, які виникають на кожному з етапів обєднання.

Етапи

Проблемні питання. Коментарі.

1. 1.
Прийнято рішення про ініціативу об’єднання

1. 2.
Створено робочу групу з представників громад, що об’єднуються

1. 3.
Триває процес обговорення в громадах

1. 4.
Отримано рішення від певної кількості громад

1. 5.
Подано рішення до обласної ради

1. 6.
Отримано висновок від обласної ради

Прийнято рішення про утворення об’єднаної громади та призначення  виборів

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

XІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2016                                       Богодухів                               №  260 — VІІ

Про добровільне об’єднання громад

Богодухівського району

Заслухавши інформацію Олексенко Н.І., консультанта із правових питань офісу реформ  Харківського регіональний  відділення Асоціації міст України про нормативно правове забезпечення та пророблену роботу щодо добровільного об’єднання громад  сіл,селищ  та міста Богодухова, керуючись Законами України « Про добровільне  об’єднання  територіальних  громад» та «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернень депутатів,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Продовжити роз’яснювальну роботу серед населення з питання добровільного об’єднання громад  сіл,селищ  та міста Богодухова згідно з перспективним планом формування  територій громад  Харківської області.
  2. Активізувати роботу   депутатського корпусу міської ради з питань  вивчення громадської думки щодо  створення Богодухівської  об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в місті Богодухові
  3. Вивчити досвід об’єднаних територіальної громад Харківської області з питання об’єднання та заслухати   керівників ОТГ на сесії міської ради.
  4. Секретарю міської ради Зіньковській З.М., створити на веб –порталі сторінку «Богодухівська ОТГ «за» і «проти»».
  5. Згідно з Порядком проведення громадських обговорень  з питань  добровільного об’єднання  територіальних громад ,затвердженого рішенням міської ради від 10.07 2015  № 2211- VI (LVII сесія VI скликання) провести  громадське обговорення (повторно),з метою залучення  всіх представників громадськості до розгляду пропозицій щодо добровільного об’єднання громад.
  6. Голові постійної  депутатської комісії з   питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами  місцевого самоврядування   Векленку В.І. створити робочу групу,якій розробити текст звернення  міського голови до суміжних територіальних громад.
  7. 7.                Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію   з питань  регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування(голова Векленко В.І)

МІСЬКИЙ ГОЛОВА            оригінал підписано                    М.  ГОЛУБ