buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади спеціаліста (землевпорядника) апарату міської ради.

Богодухівська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади  спеціаліста (землевпорядника) апарату міської ради.

В конкурсі можуть взяти участь особи чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають повну вищу освіту з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра відповідного професійного спрямування — за напрямком землевпорядкування. Добре обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою. Стаж роботи за фахом не менше 1 року на державній службі або в органах місцевого самоврядування, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі: копія паспорта громадянина України; заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 3х4 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копія військового квитка (для військовозобов’язаних); декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Термін подання документів – протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу.

За умовами конкурсу, основними функціональними обов’язками можна ознайомитись за телефоном 3-30-75 або  за адресою: м. Богодухів, пл.Соборності, 2, каб.5.

Конкурсна  комісія