buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Богодухівська міська рада на конкурсній основі проводить продаж нежитлових приміщень під розбирання

Богодухівська міська рада на конкурсній основі проводить продаж нежитлових приміщень під розбирання:

- овочесховище загальною площею 446,5 кв.м., що знаходиться за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, 134 — початкова ціна з продажу 52485 грн.;

- котельня загальною площею 785,7 кв.м., що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Богодухів, вул.Катукова, 96А — початкова ціна з продажу 34803 грн.

Строк подання та адреса, за якою подаються документи на конкурс:

Документи приймаються включно до 15 червня 2018 року за адресою: м.Богодухів, пл.Соборності, 2, кімната 5, щоденно, крім вихідних та святкових днів, телефон для довідок 3-30-75.

Для участі в конкурсі покупці надають документи: заява на участь у конкурсі, копії документів, що посвідчують фізичну особу або представника юридичної особи, їх повноваження (для покупців – фізичних осіб), посвідчені копії установчих документів (для покупців – юридичних осіб).

Документи надаються в конверті, на якому зазначаються відомості про покупця, його адреса, найменування об’єкта конкурсу з поміткою «Заява на участь у конкурсі», в окремому конверті подається конкурсна пропозиція.

Дата і час проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться відкритим для всіх претендентів 20 червня 2018 року о 14.00 год. за адресою: м.Богодухів, пл.Соборності, 2, Богодухівська міська рада.

під розбирання:

Строк подання та адреса, за якою подаються документи на конкурс:

Дата і час проведення конкурсу: