internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 117

БОГОДУХІВЦІ – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

До уваги керівників підприємств, установ і організацій, приватних підприємців, працюючих та пенсіонерів, учнівської і студентської молоді, всіх богодухівців!

У квітні – травні нас очікує значна кількість святкових і урочистих подій – Великодні свята, поминальні дні, День міжнародної солідарності трудящих, День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Гарна господиня до свята завжди прибирає свою оселю. Богодухів – спільний дім для усіх його жителів. Тож разом наведімо чистоту і порядок у місті після зими і танення снігу. А для цього приєднаймося до всеукраїнської щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля».

На території міста необхідно виконати значний обсяг робіт: прибрати несанкціоновані звалища, що утворилися в осінньо-зимовий період, гілки і сміття, вигребти сухе листя тощо. Одним працівникам комунального підприємства «Богодухівжитло» все це просто не під силу. На увагу небайдужих городян чекають не тільки території, що прилягають до установ, та прибудинкові, а й центральний парк, міські сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, кладовища, братські могили, вулиці, дороги і тротуари, зупинки міського автотранспорту, береги річки Мерло та міських водоймищ. На побілку і фарбування розраховують фасади багатьох адміністративних і приватних будівель, огорожі, бордюри.

Щоб влітку рідне місто милувало око, необхідно підсадити зелені насадження, розбити клумби, за потреби відновити чи установити нові урни для сміття, виконати інші роботи з благоустрою території.

Шановні богодухівці! Маємо надію, що кожен із нас не залишиться байдужим, візьме найактивнішу участь у проведення акції «За чисте довкілля», своєю сумлінною працею поліпшить умови праці та відпочинку всіх мешканців і гостей Богодухова.

 

Виконком Богодухівської міської ради

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.