buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Bиконання планових робіт по ремонту повітряних ліній

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до чергового диспетчера РВ за телефонами: 05758-3-22-04, 3-32-38, 067-542-13-12.

Дата ремонту

Найменування населеного пункту, найменування вулиці

04/03/19  м.Богодухів вул.Шевченка;с.Ів.Шийчино вул.Сумська.
05/03/19 с.Хр.Микитівка вул.Слобожанська;с.Ів.Шийчино вул.Набережна, вул.Шкільна;

с.Максимівка вул.Харківська, вул.Абрикосова, вул.Весняна, вул.Соборності.

06/03/19 с.С-Баланівка;с.Ів.Шийчино вул.Набережна;

с.Мар’їно;

с.Воскресенівка.

07/03/19 м.Богодухів вул.Центральна, пров.Волошковий, пров.Кр.Яр;с.Н-Софіївка вул.Зелена, вул.Українська.
11/03/19 с.Ріпки вул.Курортна, вул.Лугова;с.Ів.Шийчино вул.Набережна, вул.Лугова, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Вишнева.
12/03/19 м.Богодухів вул.Москаленки;с.Хр.Микитівка вул.Слобожанська;

с.Ів.Шийчино вул.Набережна, вул.Шкільна, вул.Гагаріна;

с.Братениця вул.Широка;

с.Заброди.

13/03/19 с.Сінне вул.Центральна;м.Богодухів вул.8 Мехкорпусу, вул.Молокова, вул.Мічуріна, вул.Пісчана, вул.Дем’янівська, пров.Садовий, пров.Залиманівський.
15/03/19 м.Богодухів вул.Шевченка.
18/03/19 м.Богодухів вул.Гомолко, вул.Слобожанська, вул.Грайворонська;с.Кленове;

с.Мала Іванівка;

с.Зарябинка.

19/03/19 с.Кленове;с.Максимівка;

х.Пуста;

с.Крисино вул.Харківська,вул.Центральна, вул.Задорожна, вул.Східна, вул.Новоселівська, вул.Котовського;

с.Ів.Шийчино вул.Сумська;

с.Сінне вул.Набережна, вул.Південа, вул.Молодіжна.

20/03/19 с.Ріпки вул.Курортна, вул.Лугова;с.Кручик;

с.Павлівка;

с.С-Яр вул.Лісова, вул.Констянтинівка;

с.К-Івани.

21/03/19 с.Горького;с.Кадниця;

с.Вертіївка;

с.С-Баланівка;

с.Ріпки;

с.Крупчино;

с.Дмитрівка вул.Слобідська.

22/03/19 м.Богодухів вул.Покровська, вул.Гомолко, вул.Спортивна;с.Сінне;

с.Степне;

25/03/19  с.Кленове;с.Максимівка;

х.Пуста;

с.Сінне вул.Набережна, вул.Південа, вул.Молодіжна;

с.Мерло вул.Загорулько.

26/03/19 с.Ріпки вул.Курортна, вул.Лугова;м.Богодухів вул.Млинова, вул.В.Сахна, пров.Вокзальний, пров.Будівельний;

с.Кручик;

с.Павлівка;

с.С-Яр вул.Лісова, вул.Констянтинівка;

м.Богодухів вул.Москаленки;

с.Заброди.

27/03/19  м.Богодухів вул.Веселкова, вул.Кривоносова,вул.Охтирська, вул.Ломоносова, вул.Чкалова, пров.Чкалова, пров.Краснокутський, вул.Заводська, пров.Вокзальний;с.Шуби.
28/03/19 м.Богодухів вул.Млинова, вул.В.Сахна, пров.Вокзальний, пров.Будівельний, вул.Слобожанська, вул.Грайворонська;с.Братениця вул.Широка;

с.Сінне вул.Набережна, вул.Південа, вул.Молодіжна, вул.Садова.

29/03/19  м.Богодухів вул.Центральна, пров.Волошковий, пров.Кр.Яр;с.Сінне вул.Центральна.