internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 15

Безробітні ознайомлювались з підприємством

 Презентація на виробництві, як форма профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитись із професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись із професіоналами.

    Так, 19 вересня 2019 року з нагоди Дня  машинобудівника Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості було організовано та проведено презентацію Богодухівського електромеханічного заводу для безробітних громадян. Метою проведення даного заходу є ознайомлення і формування у безробітних чіткого уявлення про підприємство, вакансії, їх застосування для громадян, які звертаються до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, історією та специфікою роботи підприємства, умовами праці, оплатою праці та соціальними гарантіями для працюючих. Безробітні мали можливість отримати змістовну і корисну інформацію щодо роботи представників професії токар, фрезерувальник, верстатник деревообробних верстатів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, електрогазозварник на базі Богодухівського електромеханічного заводу.

        Розпочала презентацію роботодавця начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ  Олена Філіпова, ознайомивши присутніх з метою і темою зустрічі. А потім технолог Богодухівського електромеханічного заводу Геннадій Шередега розповів безробітним про особливості професії токар, важливі моменти роботи токаря, вибір режиму різання, вимог до деталей і властивостей металу, встановлення глибини різання, швидкості подачі різця, інструменту і обертання заготівки, також про позитивні та негативні аспекти даної професії.

        Безробітні спостерігали за роботою досвідчених майстрів, адже бути професіоналом своєї справи — це робота за покликанням душі, підтвердженням того є задоволені клієнти серед населення м.Богодухів та за його межами.

      Результатом екскурсії є проходження співбесіди щодо подальшого працевлаштування безробітного Власенко В. з керівництвом Богодухівського електромеханічного заводу.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.