buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Безпека та здоров’я дітей, один з пріоритетів роботи органів прокуратури.

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури забезпечив реальне виконання рішення Богодухівського районного суду щодо зобов’язання однієї з сільських рад Богодухівського району привести у відповідність безпечним умовам руху транспортних засобів і пішохідних переходів на території, прилеглій до школи та встановлення необхідних дорожніх знаків.

Так, прокуратура звернулася до суду з заявою в інтересах держави в особі загальноосвітньої школи, щодо зобов’язання сільської ради вжити заходів забезпечення безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на прилеглій до ЗОШ I-II ступенів території, а саме обладнати наступними дорожніми знаками, територію прилеглу до закладу у обох напрямках руху: 3.29 «Обмеження максимальної швидкості»,  1.33 «Діти», 7.2.1 «Довжина небезпечної ділянки, позначеної попереджувальним знаком 1.33», 5.35.1 -5.35.2 «Пішохідний перехід».

Так, Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури опрацьована інформація Богодухівського відділу поліції, щодо організації дорожнього руху біля навчальних закладів, розташованих на території Богодухівського району Харківської  області.

Під час обстеження території, щодо безпеки дорожнього руху транспорту та пішоходів було встановлено, що прилегла територія до однієї з шкіл району, не обладнана відповідними дорожніми знаками, необхідними для безпечного та організованого пішохідного переходу та руху транспортних засобів у межах школи, у зв’язку з цим, бездіяльність сільської ради ставила під загрозу права дітей на життя, охорону здоров’я та загальнодоступність освіти.

Рішенням Богодухівського районного суду, визнано незаконною бездіяльність сільської ради в частині незабезпечення безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на території, прилеглій до школи та зобов’язано негайно встановити відповідні дорожні знаки.

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                                О.Кушнаренко