internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 38

Безпека та здоров’я дітей, один з пріоритетів роботи органів прокуратури.

Богодухівський відділ Дергачівської місцевої прокуратури забезпечив реальне виконання рішення Богодухівського районного суду щодо зобов’язання однієї з сільських рад Богодухівського району привести у відповідність безпечним умовам руху транспортних засобів і пішохідних переходів на території, прилеглій до школи та встановлення необхідних дорожніх знаків.

Так, прокуратура звернулася до суду з заявою в інтересах держави в особі загальноосвітньої школи, щодо зобов’язання сільської ради вжити заходів забезпечення безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на прилеглій до ЗОШ I-II ступенів території, а саме обладнати наступними дорожніми знаками, територію прилеглу до закладу у обох напрямках руху: 3.29 «Обмеження максимальної швидкості»,  1.33 «Діти», 7.2.1 «Довжина небезпечної ділянки, позначеної попереджувальним знаком 1.33», 5.35.1 -5.35.2 «Пішохідний перехід».

Так, Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури опрацьована інформація Богодухівського відділу поліції, щодо організації дорожнього руху біля навчальних закладів, розташованих на території Богодухівського району Харківської  області.

Під час обстеження території, щодо безпеки дорожнього руху транспорту та пішоходів було встановлено, що прилегла територія до однієї з шкіл району, не обладнана відповідними дорожніми знаками, необхідними для безпечного та організованого пішохідного переходу та руху транспортних засобів у межах школи, у зв’язку з цим, бездіяльність сільської ради ставила під загрозу права дітей на життя, охорону здоров’я та загальнодоступність освіти.

Рішенням Богодухівського районного суду, визнано незаконною бездіяльність сільської ради в частині незабезпечення безпечних умов руху транспортних засобів і пішоходів на території, прилеглій до школи та зобов’язано негайно встановити відповідні дорожні знаки.

 

 

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                                О.Кушнаренко

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.