internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 2

Безоплатна правова допомога інформує

Відповідно до ст. 72 КЗпП робота у вихідний день може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі в подвійному розмірі.

1️. Коли сторони дійшли згоди щодо надання іншого дня відпочинку за умови роботи у вихідний день, проте роботодавець порушив цю норму закону. У такому випадку тільки у разі виконання припису центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, та усунення виявлених порушень, у визначені приписом строки (далі — припис) заходи щодо притягнення до відповідальності не застосовуються. При цьому, якщо припис про усунення виявлених порушень, виданий інспектором праці, не виконано — застосовуватимуться фінансові санкції, передбачені абз. 9 ч. 2 ст. 265 КЗпП, у розмірі мінімальної зарплати.

Крім того, за вчинення порушення повторно протягом року з дня виявлення порушення — застосовуватимуть фінансові санкції у двократному розмірі мінімальної зарплати за кожне таке порушення.

2️. Якщо сторони дійшли згоди компенсувати роботу у вихідний день у грошовій формі у подвійному розмірі, і роботодавець порушує норми вимог ст. 72, ст. 107 КЗпП. Тоді відповідно до ч. 7 ст. 265 КЗпП у разі виконання припису у визначені строки заходи щодо притягнення до відповідальності не застосовуються. Проте якщо припис не буде виконано — застосовуватимуться фінансові санкції, передбачені абз. 5 ч. 2 ст. 265 КЗпП, а саме, у двократному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.

У разі сплати юридичною особою або фізичною особою — підприємцем, яка використовує найману працю, 50 % розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вручення постанови про накладення штрафу за порушення вимог законодавства про працю, передбаченого цією статтею, така постанова вважається виконаною.

Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю згідно з вимогами ч. 10 ст. 265 КЗпП.

Також за порушення вимог статті 72 КЗпП передбачена адміністративна відповідальність, яка визначена ч. 1 ст. 41 Кодексу про адміністративні правопорушення.

  Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.