internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 23

Асоціація міст України Головна Новини ХІV Український муніципальний форум.

У Києві проходить ХІV Український муніципальний форум в якому взяв участь  Богодухівський міський голова Микола Голуб.Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. Перший день Форуму — День місцевої демократії — проводиться в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», який реалізується за фінансової підтримки МЗС Королівства Норвегії.
На Форум зібралося майже 400 учасників: голови громад-членів АМУ та представники органів місцевого самоврядування, народні депутати, представники парламенту, уряду, проектів міжнародної технічної допомоги, експертного середовища та партнерів Асоціації з Норвегії, Канади та Литви.
Серед гостей Форуму — Повноважний Посол Норвегії  в Україні Уле Тер’є Хорпестад, Посол Канади в Україні Роман Ващук та Президент Асоціації муніципалітетів Литви Річард Малінаускас. У Форумі беруть участь Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, народні депутати України — Оксана Продан, представник Голови АМУ в парламенті, Олена Бойко, Сергій Кудлаєнко.

Відкрив захід Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко. «Необхідно невідкладно внести до Конституції зміни, які мають зробити децентралізацію та її досягнення незворотніми. Це, як ми сподіваємося, забезпечить умови для логічного завершення реформи. Одним з найгарячіших питань залишається і ухвалення нового закону «Про службу в органах місцевого самоврядування». Новий його проект розроблений за участі АМУ та нещодавно зареєстрований. Він містить підходи, які мають забезпечити нову якість нашої роботи для громадян, — заявив Кличко. — Крім того, він дозволить владі на місцях, залежно від можливостей, визначати привабливі умови праці для залучення найкращих фахівців на роботу. Новий закон «Про державну службу» вже два роки, як набув чинності, і зволікання з ухваленням прогресивного закону для місцевого самоврядування виглядає несправедливим», — підкреслив мер Києва.
Перед учасниками Форуму виступив Президент України Петро Порошенко: «Раніше органи місцевого самоврядування, всі це знають і не треба нікого в цьому переконувати, це були каси по виплаті заробітної плати. Ніякого розвитку, ніякої стратегії не можна було б робити, бо не було відповідної фінансової підтримки. А тепер органи місцевого самоврядування є мозковим центром, де планується і забезпечується стратегія розвитку» .Привітав учасників Форуму Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад: «Дуже приємно вітати цю конференцію. Вважаю, що реформа з децентралізації та зміцнення місцевого самоврядування – одна з найуспішніших та результативних українських реформ. Хочу наголосити на тому, що Норвегія підтримує суверенітет та цілісність України. Ми вважаємо, що Україна має дотримуватися процесу реформ і тоді вдасться побудувати сильну та стабільну державу. Норвегія підтримує та буде продовжувати підтримувати ці реформи».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зачитала привітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, в якому сказано, що він радий вітати представників центральної та місцевої влади, керівників ОТГ, громадських організацій, експертів, міжнародних партнерів та усіх, хто наполегливо працює задля побудови нової успішної країни, втілюючи в життя реформу з децентралізації влади та місцевого самоврядування. А.Парубій висловив впевненість, що у тісній співпраці парламенту, органів влади, місцевого самоврядування та громадськості викристалізуються ефективні рішення, яких сьогодні потребує українське суспільство. І.Геращенко додала, що закони, які стосуються децентралізації та місцевого самоврядування завжди об’єднують увесь парламент.
  Далі відбулася церемонія вручення почесних відзнак норвезьким партнерам. Голова АМУ Віталій Кличко вручив почесні відзнаки Асоціації міст України Надзвичайному і Повноважному Послу Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестаду, Норвезькій Асоціації місцевих і регіональних влад та Норвезькому інституту міських і регіональних досліджень.

 Директор департаменту міжнародних проектів Норвезької асоціації міських та регіональних влад (KS) Еліта Цакуле у привітанні зазначила: сьогодні ми зібралися разом щоб засвідчити  співпрацю Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад (КС), Норвезького інституту міських і регіональних досліджень і Асоціації міст України в розвитку місцевого самоврядування    та посилення місцевої демократії. Протягом десяти років ми були завжди разом: «як в горі, так і в радості, як в складні моменти, так і в добрий час…».  І цю можливість ми мали завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Норвегії та Посольства Норвегії в Україні. Весь цей час Асоціація міст відрізнялась високим професіоналізмом, вірністю питанням місцевого самоврядування і з ентузіазмом пробувала щось нове, нові інструменти, нові підходи, не боялась експериментувати! У нас було багато дискусій, різні думки, підходи,  але ми завжди довіряли  один одному.  Я не забуду атмосферу першої зустрічі робочої групи з розвитку місцевої демократії в березні двох тисячі чотирнадцятому році, учасниками якої були представники п’ятнадцяти міст з різних куточків України. Я відчула дух єднання, бажання учасників працювати разом і створювати цінності місцевої демократії разом від заходу до сходу. І як результат у нас з’явився проект «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», який  став платформою для єднання різних регіонів України.  В рамках якого ми ділилися власними практиками та інструментами якими ми користуємось в Норвегії. Такою практикою  є  мережі ефективності. Протягом останніх трьох років близько вісімдесяти муніципалітетів  долучились до мереж ефективності в сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фінансів, економіки і місцевої демократії. Я хочу подякувати всім учасникам за їх витривалість, мотивацію, щирість і їх внесок у розвиток своїх міст. В рамках проекту ми провели тридцять шість  засідань робочих груп, відвідали  тридцять п’ять міст і громад,  отримали велику кількість індикаторів у різних сферах. Сьогодні ми почуємо про результати і кращі практики наших міст. Що буде мотивацією для інших. Проект закінчується, але робота триває! Цитуючи норвезького письменника Ібсона: «Залишиться той, хто зміниться! » Успіхів!

Гейр Хейерстад, науковий директор NIBR, OsloMet — Осло Метрополітен Університет NIBR, вітаючи учасників, сказав: «Приємно брати участь у ХІV Українському муніципальному форумі. Хочеться, аби співпраця України та Норвегії продовжувалася і після завершення Проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Зараз ми спілкуємося з українськими університетами та цікавимося можливістю відкриття нового проекту, пов’язаного із співпрацею із українськими студентами».
Президент Асоціації муніципалітетів Литви Річард Малінаускас розказав про діяльність Асоціації муніципалітетів Литви .
Далі відбулася дискусія на тему: «Стан та законодавче забезпечення місцевої демократії в Україні», модератором якої виступила народний депутат Олена Бойко.
Результати соціологічного дослідження оцінки стану місцевої демократії в містах України презентували Одне Осланд, старший дослідник НІБР (Норвегія)  та Денис Денисенко, директор соціологічної компанії «ОперСо»
Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич у виступі, зокрема сказав, що рівень довіри громади до влади залежить від того наскільки люди включені у процес прийняття рішень. Люди завжди хочуть зробити щось спільно, і якщо є довіра до місцевої влади, то є плідна співпраця.
Білозірський сільський голова Володимир Міцук поділився досвідом впровадження Бюджету участі. Посилаючись на норвезький досвід він зауважив, що до прийняття рішень потрібно залучати всі вікові групи жителів громади, навіть п’ятирічні діти мають право голосу, коли мова йде про обладнання дитячого майданчика.
Мер міста  Квам (Норвегія) Джоштейн Лйонес розповів про досвід взаємодії влади і громади у муніципалітетах Норвегії (презентація).
Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко зауважив на важливості налагодження постійного діалогу між представниками усіх гілок влади та органів місцевого самоврядування, запевнивши, що Комітет й надалі залишатиметься майданчиком для дискусій з усіх питань законодавчого забезпечення місцевого самоврядування. Зокрема, народний депутат поінформував про ініціативи Комітету щодо удосконалення правового статусу депутатів місцевих рад, підтримку нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також наголосив на необхідності системного оновлення законодавства про місцеві вибори.
Народний депутат України, представник Голови АМУ у Верховній Раді України Оксана Продан, говорячи про інструмент місцевої демократії – бюджет участі, зазначила, що лише у 19 з 23 обласних центрів України працюють інструменти електронного голосування за  громадський бюджет. А всього в Україні 45 міст мають такий інструмент місцевої демократії.
Оксана Продан далі зупинилася на співпраці АМУ з парламентом, зокрема, у питаннях розвитку місцевого самоврядування та захисту його інтересів. Так, саме завдяки ініціативам АМУ, сказала вона, вдалося відтермінувати окремі положення закону про житлово-комунальні послуги і застосування штрафних санкцій за надання послуг тепло та водопостачання без комерційного обліку. Народний депутат зупинилася на важливих законопроектах, які зареєстровані в парламенті, зокрема, №4355, чотири законопроекти про переробки побутових відходів, №6490д, №6150, №7373 (яким визначено вимоги до працівників ЦНАПів). Оксана Продан особливо наголосила на необхідності прийняття законопроекту №8369 про службу в органах місцевого самоврядування.
Представник Голови АМУ в парламенті підкреслила, що за ці роки налагоджена плідна взаємодія між Асоціацією та Верховною Радою та висловила готовність співпрацювати безпосередньо з головами громад.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан підкреслив, що завдяки Міжфракційному депутатському об’єднанню «За розвиток місцевого самоврядування» вдалося відстояти важливі здобутки децентралізації – пайову участь забудовників у розвитку інфраструктури та  передачу громадам повноважень ДАБК.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.